Июль 24, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Июль 19, 2017

Суд відмовив в задоволенні скарги «Вести.Радио» до Нацради

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Київський апеляційний адміністративний суд 10 липня виніс ухвалу, якою відмовив у задоволенні апеляційної скарги ТОВ «ТРВК «Мастер» (позивні «Вести.Радио», частота 100,5 МГц у м. Харкові) і залишив без змін рішення суду першої інстанції. Про це повідомляється на сайті Нацради.

Перед цим Окружний адміністративний суд м. Києва розглянув справу за позовом ТОВ «ТРВК «Мастер» до Національної ради про визнання протиправним і скасування рішення від 17.07.2014 № 265, яким до компанії застосовано санкцію «оголошення попередження». Судом ухвалено рішення щодо відмови в задоволенні позовних вимог.

Суд апеляційної інстанції, в якому ліцензіат вирішив оскаржити рішення регулятора, виніс ухвалу на користь Національної ради, залишивши рішення Окружного адміністративного суду м. Києва без змін.

Таким чином, рішення Національної ради від 17.07.2014 № 265 щодо застосування до ліцензіата санкції «оголошення попередження» визнано судом законним і обґрунтованим.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter