Июнь 20, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Июль 19, 2017

Вийшов тизер першої соціальної комедії «Герой мого часу»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

На Одеському міжнародному кінофестивалі у секції Work in progress буде продемонстровано тизер першої в Україні соціальної комедії  режисера Тоні Ноябрьової  «Герой мого часу», яка знімалася за підтримки Держкіно.
 
Таким чином  українські та міжнароді дистриб'ютори зможуть першими побачити кадри нового українського фільму.  
 
У 2012 році режисер вже презентувала на ОМКФ короткометражку «День незалежності» за яку отримала нагороду. Повнометражна стрічка «Герой мого часу» є її продовженням. З короткого метру до повнометражного кіно потрапив і актор Євгеній Бушмакін.
 
На прикладі його головного героя Жорика, творці соцкомедії порушують тему виживання звичайної людини у бентежному сьогоденні.  Інші проблеми з якими зіштовхується герой – комунальні служби, невдачі у кар’єрі та в особистому житті – також будуть зрозумілі глядачеві у будь-якому куточку планети.  Однак з  гумором про гостре! Усі перипетії стрічки приправлено відмінним українським настроєм.  Також  у «Герої мого часу» ви не знайдете жодного професійного актора!  Щоб достовірно передати життя, почуття та відчуття існування у великому місті - шляхом народних кастингів для зйомок було обрано звичайних людей. 
 
На кінофестивалі стрічку презентують режисер Тоня Ноябрьова та продюсер Анна Паленчук. Фільм очікується в українському прокаті у 2018 році.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter