Май 26, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июль 19, 2017

НЛО TV презентував на літньому кіноринку ОМКФ три нові проекти

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

На літньому кіноринку ОМКФ, який проходить в Одесі, телеканал НЛО TV в пакеті прокатної компанії "ММД" презентував три концепт-трейлери повнометражних фільмів. Про це повідомляє прес-служба кналу.
 
"Зустріч однокласників" (режисер Валентин Шпаков, продюсери Іван Букрєєв, Роман Мартиненко, Жильвінас Науйокас. У ролях: Антон Лірник) – комедійна історія про зустріч давніх друзів через 25 років. 
 
"Бурштинові копи" – фільм, в головних ролях якого знялися Євген Янович і Олег Маслюк (знайомі за "Інфоголіком"). У стрічці йдеться про життя поліцейського зі столиці і напарника з глибинки в селі, де всі живуть за рахунок "добування" бурштину (режисер Валентин Шпаков, продюсер Іван Букрєєв). 
 
"Інфоголік 2" (режисер Валентин Шпаков, продюсер Іван Букрєєв) – сиквел, у якому інфоголізмом відзначиться молодше покоління – за справу береться Даня, син залежного від інформації інвест-менеджера Максима (Євген Янович). 
Перший проект розробляється за іноземним форматом, "Бурштинові копи" та "Інфоголік 2" розробляє творчий колектив "Мамахохотала".
 
«Я щиро радий, що співпраця НЛО TV, ММД, студії "Мамахохотала" і режисера/продюсера Валентина Шпакова триває. Відповідно до раніше озвучених планів, ми хочемо вийти на стабільні 2-3 прокатні історії на рік. Упевнений, що до презентованих на ОМКФ фільмів в майбутньому додадуться нові проекти й від інших наших партнерів, наприклад, 17 Production, зайнятих зараз виробництвом франшиз "Суперкопи" і "Деффективи"», - сказав Іван Букрєєв.
 
Зараз фільми перебувають на стадії розробки. Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter