Июль 21, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Август 3, 2017

Преса і вирішення завдань бренду, - дослідження

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Австралійська асоціація журналів Magazine Networks провела дослідження Multiplier Effect. Було опитано 3000 споживачів і проаналізовано 24 бренди з різних категорій. Мета – з'ясувати, які завдання в рекламних кампаніях найкраще вирішують журнали.
 
Згідно з результатами. якщо журнали поєднувалися із зовнішньою рекламою, то виростав інтерес до бренду. Люди в 3,2 рази частіше відзначали, що хотіли б дізнатися про продукт більше.
Павло Таяновський, Chief of Transformations Carat Ukraine: «Говорячи про проблеми, що преса вирішує краще за інші медіа, то перше – це освіта. Якщо продукт або проблема, яку він вирішує, вимагають хоча б невеликого обсягу когнітивної діяльності, краще преси немає. Нас оточують примітивні продукти і послуги рівно тому, що в рекламному міксі домінує телевізор. Однак глобальне зростання числа інтелектуалів створює простір для складних продуктів, і вони з'являться».
Додавання журналів до радіокампанії, як показало дослідження, поглиблює зв'язок з брендом. Респонденти в 2,1 рази частіше називали бренд таким, що залучує.
Комбінація друкованих журналів з онлайн-рекламою найкраще позначається на бренд-адвокації. У таких медіаміксах у 2,6 рази зростає ймовірність того, що бренд рекомендуватимуть знайомим.
Павло Таяновський: «Друга проблема, з якою преса справляється краще за інших, – це довіра. Тільки люди з вищою освітою в першому поколінні вірять ТБ. А зараз росте покоління, у якого дідусі і бабусі закінчили ВНЗ. І ще в дитинстві вони спостерігали, як ТВ зомбувало близьких родичів. Преса історично була найбільш респектабельним медіа. Звичайно, роки безгрошів'я репутацію зіпсували, але в перспективі можна уявити собі видання, що перевіряють свою інформацію і фільтрують постправду».
Більш раннє дослідження медіа-агенції Carat «Metrics That Matter» прийшло до висновку, що з'єднання в рекламній кампанії друкованих та онлайн медіа збільшує всі KPI бренду в середньому у 2 рази. Згідно з цим дослідженням поєднання журналів з телебаченням добре впливає на такий показник бренду, як перевага: він зростає в 1,9 рази. Тобто, майже в два рази частіше, ніж в чисто телевізійних кампаніях, люди називали бренд «одним з улюблених». Це відбувається за рахунок того, що журнали створюють відчуття «свого» бренду, а аудіо-візуальні медіа зміцнюють відчуття якості продукту.
Інше дослідження, «Meaningfully Different Framework» від Millward Brown, визначило ще два показника бренду, які підсилює реклама в журналах. Це – унікальність і образ трендсеттера. Журнальне медіа досягає цього за рахунок преміального контексту і роботи з таргетованою аудиторією.
«Преса добре вирішує проблему престижу. Це – основний ринок преси. Якщо ви хочете створити преміальний бренд, вам потрібно визнання преміальних медіа. І преса тут поза конкуренцією», – ділиться експертизою Павло Таяновський.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter