Июль 18, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Август 30, 2017

Топ запитів Wikipedia за липень: вокаліст Linkin Park і Мати драконів

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Згідно з даними Kantar TNS CMeter, найпопулярнішоа стаття у липні - про загиблого вокаліста групи Linkin Park, сама група також увійшла в першу п’ятірку. Популярністю користувалися статті про японського дизайнера, володарку Оскара Ейко Ісіока і канадського філософа Маршалла Маклуена, обидві статті стали популярні, в тому числі, завдяки Google Doodle. А закриває п’ятірку іграшка-феномен спіннер.

 

wiki1_08.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 У ТОП 30 також увійшли статті про багатьох акторів, серіали та фільми. На 11 місце завдяки початку показу 7 сезону вийшов серіал Гра престолів, прем’єра сезону також вивела в ТОП статтю про Емілію Кларк (15 місце), статтю про 7-ий сезон зокрема (18 місце), а також саму книгу, за якою знятий серіал — Пісня льоду й полум’я (30 місце). На одну позицію серіалу поступилася виконавиця ролі Чудо-жінки Галь Гадот, а на 13-му місці Дюнкерк, Крістофера Нолана.

 

Також українці цікавилися біткойном (7 місце), Ганною Герман (8 позиція), Євгеном Чичваркіним (10 місце) і святом Івана Купала (17 місце).

wiki2_08.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Досліджуються інтернет-користувачі у віці 14-70 років.


Дослідження CMeter об’єднує дані з 3-х джерел:


Site-centric- лічильники, інтегровані в сайти. На даний момент у вимірі є близько 250 сайтів, з них близько 30 з фіксацією відео.

Frame-centric- лічильники встановлені не на сайті, а у розіграші банерної мережі. На даний момент у вимірі більше 2500 сайтів

User-centric- панель охоплює близько 5000 респондентів щодня, поряд зі стандартними показниками (hits, охоплення, соціально-демографічні тощо показники по всіх сайтах, з якими контактували респондента), також фіксує контакт панелістів з контентом.

Дані з усіх джерел об’єднуються в режимі реального часу, що гарантує відсутність втрат в даних. 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter