Апрель 23, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Сентябрь 25, 2017

На НЛО TV перевірять на "справжність" політиків і медійників

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

З 24 вересня по неділях о 09:00 на телеканалі НЛО TV - проект «Без краватки». Телеканал анонсує, що в ньому  перевірять українських чоловіків на «справжність».
 

Програма «Без краватки» – це суміш неформального спілкування, незвичайних випробувань і «пасток», приправлена ​​нотками спокуси і провокації.

Ведуча - актриса Іванна Онуфрійчук - ставитиме своїм гостям незручні, відверті і колючі запитання, перевірятиме їхню вправність і мужність. Представники сильної статі пройдуть випробування на відвертість (інтерв'ю), сміливість і рішучість (екстремальне випробування) і на почуття гумору (тест на знання власної біографії). І лише після того, як Іванна виведе справжнього чоловіка на чисту воду, на нього чекає яскравий унікальний подарунок.
 
Гості «Без краватки» – це епатажні медіа-персони і політики. 
 
Зірковими гостями «Без краватки» стануть знамениті українці – актори, співаки, політики. Арсен Мірзоян, Павло Зібров, Едгар Камінський, Женя Галич, Володимир Горянський, Олексій Суханов та багато інших.НЛО TV - молодіжний телеканал «НЛО TV» з'явився в ефірі українського телебачення у лютому 2012 року. Мовлення здійснюється у мережі Т2 , а також у мережах кабельних провайдерів цифрового і аналогового телебачення. Цільова аудиторія каналу 14-35 років. Телеканал транслює програми розважального характеру. Це популярні шоу, програми власного виробництва, серіали, скетчі та фільми.
Канал НЛО TV входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об'єднує також загальнонаціональний телеканал «Україна», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», телеканал «Індиго», «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз» (oll.tv), продакшн-компанію «Теле Про», Front Cinema і «Допоможемо ТБ», а також холдинг« Сьогодні Мультимедіа»).
 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter