Июль 20, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Октябрь 4, 2017

Тарас Ткаченко знімає для 2+2 детектив «Опер за викликом»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

26 вересня стартували зйомки 16-ти серійного детективного серіалу «Опер за викликом», що розкаже про роботу харизматичного агента Департаменту кримінальної розвідки, якому доводиться проявляти неабияку хитрість, винахідливість та оперативний хист, аби розслідувати найзаплутаніші справи. 
 
«Опер за викликом» - це гостросюжетний поліцейський детектив, головний герой якого капітан Артем Трофимов розкриває нетипові злочини. Аби залишитись на службі після неприємного інциденту з авторитетом злочинного світу, Артема відправляють до Департаменту кримінальної розвідки, де він стає «опером-консультантом».
 
«Ми прагнули створити серіал з сильним харизматичним героєм, котрий потрапляє у найнеочікуваніші і найнебезпечніші ситуації, але з гідністю знаходить вихід.  Дуже хочеться, щоб наш герой був схожий на таких метрів жанру, як Сільвестр Сталлоне та Арнольд Шварценеггер, тому що нам потрібні власні герої. Артем Трофимов – це такий собі «український Джеймс Бонд». Він – «агент під прикриттям», легкий, іронічний, але водночас смертельно небезпечний. Фанати «Бондіани» легко помітять цитати та відсилки до знаменитої кінофраншизи», - розповідає Андрій Бабик, головний сценарист стрічки  «Опер за викликом».
 
Лікар, представник ООН, колишній ув’язнений та охоронець заводу – опер Артем Трофимов постійно змінює «легенди», щоб виплутатись з найскладніших, часом абсурдних і веселих ситуацій. Разом з ним у команді працюють психолог-криміналіст Лідія, аналітик Славко, знавець зброї та єдиноборств Роман та їх досвідчений, мудрий керівник з позивним «Дід».
 
У головних ролях: Павло Вишняков, Станіслава Красовська, Олександр Ігнатуша, Артем Мартинишин, Олександр Пожарський, Валентина Іщенко.
 
Серіал «Опер за викликом» на замовлення 2+2 знімає "RunGo Studio". Зйомки проходять у Києві. Прем’єра серіалу відбудеться у новому телевізійному сезоні.
 
Режисер: Тарас Ткаченко («Гніздо горлиці», «Трагічне кохання до зрадливої Нуськи»,«Пересохла земля», «Право на Надію»). Автор ідеї: Андрій Бабик.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter