Апрель 23, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Октябрь 4, 2017

Фільм «Кіборги» покажуть на 1+1 наступного року

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Повнометражну стрічку Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги», який вийде у кінопрокат 6 грудня 2017, після цього покажуть на телеканалі «1+1».

Зйомки фільму розпочались у лютому, а сценарій «Кіборгів» побудований виключно на реальних подіях.

«Сценарій фільму написаний видатним українським драматургом Наталкою Ворожбит за участі декого з тих, кого ми зараз називаємо кіборгами, а саме Євгена Жукова, Андрія Шараскіна, Олександра Тріпака та багатьох інших. Хлопці щодня приїжджали до нас на зйомки, за що я їм дуже вдячний. Присутність справжніх кіборгів на знімальному майданчику стала дуже гарною мотивацією для акторів, які виконували їхні ролі», - розповів режисер Ахтем Сеітаблаєв.

У двогодинній стрічці творча група намагалась вмістити всі 242 дні оборони Донецького аеропорту. Саме обмеженість в часі змусила команду скомпілювати деякі характери героїв, щоб краще передати події тих складних днів. За словами режисера, за кожним героєм на екрані стоїть реальний воїн, який захищав Донецький аеропорт в буремному 2014 році.

«Кіборги – це не трагедія, це життєствердний фільм про мир, який народжується під час війни. У стрічці  буде багато гумору та надії», - коментує Ахтем Сеітаблаєв.

Саундтреком до фільму стала пісня «Океану Ельзи» «Не твоя війна». 

 

 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter