Июль 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Октябрь 23, 2017

На пісню Фагота з фільму «Сторожова Застава» зробили кліп

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Український фентезі-фільм «Сторожова Застава» та Олег (Фагот) Михайлюта презентували кліп на пісню «МАНТРА», що увійшла до саундтреку фільму. Олег (Фагот) Михайлюта також зіграв у фентезі-фільмі «Сторожова Застава» роль вартового міста Римова.

«Ми дуже легко спрацювалися з Олегом. Було розуміння, що працюючи над «Сторожовою Заставою» ми разом робимо важливу справу. Тож коли у нас з’явилась ідея створити спільний кліп, не було сумнівів, що за це потрібно взятись. Дякуємо Фаготу за участь у спільному проекті та за підтримку українського кіно, маємо за честь працювати з відомими українськими зірками. Сподіваюсь, що кліп МАНТРА на основі фільму «Сторожова Застава» сподобається аудиторії, ми доклали максимум зусиль», — розповідає продюсер фільму «Сторожова Застава» Юрій Прилипко.

МАНТРА  — це молитва перед боєм. Промовляючи «Броня на мені, Господь у мені», вояки захищали себе від поранення та гибелі. Пісня МАНТРА вже має свою історію. Це частина сольного проекту Fahot. Кліп на цю композицію Олег (Фагот) Михайлюта презентував до Дня Незалежності України у 2015-му році. Головна ідея цієї роботи у тому, що незалежність — це генетичний код, саме тому ми непереможні. Містичне відео передає тему боротьби Добра зі Злом, що своєю чергою перегукується з сюжетом фільму «Сторожова Застава».

«Пісня «Мантра» народилася в день липового референдуму в Криму, коли там раптом зник наш друг Славік Пілунський. Мелодія народилася моментально, і відразу обросла Молитвою Характерника. Ми переклали молитву, яку вони виголошували перед боєм на українську мову. За легендою, іноді характерники перемагали, навіть не дістаючи зброю, а виключно силою думки. Не знаю, що саме спрацювало, але Славу через 5 днів випустили з полону. Думаю, в цих словах є щось більше, ніж просто текст», — поділився Олег (Фагот) Михайлюта.
 Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter