Июль 24, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Октябрь 25, 2017

Нацрада буде моніторити телеканали за допомогою Big Data Ua

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Незалежна рейтингова агенція Big Data Ua та Національна рада з питань телебачення та радіомовлення на спільній прес-конференції 24 жовтня оголосили про початок співробітництва в сфері моніторінгу перегляду телеканалів на ОТТ /IPTV платформах.
 
Національний регулятор медіаринку проводитиме аналіз перегляду телеканалів за допомогою системи Big Data Rating та оприлюднюватиме їх для загального використання. Таким чином, за допомогою посилення взаємодії між Нацрадою та приватною компанією планується підвищити рівень аналітики стану вітчизняного телеринку та покращити оперативність реагування на зміни, що відбуваються на ньому, з боку держави.
 
«Незалежна рейтингова агенція Big Data Ua надаватиме державному органу, що відповідає за регулювання медіаринку, необхідну  інформацію та дані шляхом проведення незалежних досліджень перегляду телеканалів представлених в  ОТТ/IPTV пакетах телепрограм провідних провайдерів України. Слід зазначити що дослідження вже охоплюють понад 450 тисяч  домогосподарств України, а з огляду на постійне зростання аудиторії, що користується OTT послугами, використання даних перегляду незалежної рейтингової агенції свідчить про наміри регулятора забезпечувати розвиток та сприяти використанню сучасних технологій на ринку», - так прокоментував новину про співпрацю Нацради та приватної компанії з надання рейтингів телеперегляду Сергій Бойко, засновник та очільник Big Data Ua.
 
На думку обох учасників прес-конференції, застосування актуальних та просунутих технологій, якими користується приватний сектор, в цілях державного регулювання зокрема сприяє осучасненню послуг з боку держави та покращує й інвестиційну привабливість національного ринку. 
 
Додатково, учасники прес-конференції анонсували наміри про розширення співпраці , зокрема шляхом  використання інших продуктів незалежної рейтингової агенції Big Data Ua, що на думку пана Артеменка та пана Бойка підвищить рівень прозорості на ринку платного телебачення України.
 
Нагадаємо,   BIG DATA UA  організував Сергій Бойко, який до цього багато років очолював компанію Воля. Власну систему альтернативних телевимірювань Big Data Рейтинг він презентував у квітні 2017 року.
Посаду президента Волі Сергій Бойко залишив  у жовтні 2016-го, пропрацювавши там 15 років. 
 
 
Незалежна рейтингова агенція BIG DATA UA - перша в Україні компанія, продукти якої засновані на сучасних цифрових технологіях, що спеціалізується на вимірюванні поведінки перегляду аудиторії сервісів IPTV (Internet Protocol Television) і OTT (Over the Top, частина технології IPTV). BIG DATA Rating - це унікальні рейтинги, в основі яких лежить онлайн-моніторинг поведінкових настроїв глядачів: які канали вони дивляться, що саме на кожному з каналів привертає їхню увагу і викликає інтерес. Рейтинги BIG DATA UA дають повне уявлення про популярність телеканалів, з можливістю групувати дані за географічними, часовими, демографічними та іншими ознаками.
 







Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter