Июнь 17, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Ноябрь 7, 2017

Депутати проголосували за податкову підтримку кінематографії

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Депутати проголосовали законопроект №3238-д, який передбачав внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки кінематографії в Україні. «За» проголосували 228 народних депутатів.

Документ передбачає до 1 січня 2023 року звільнення від оподаткування податком на додану вартість виробництво національних фільмів та озвучених українською іноземних, роботи з виготовлення архівів національних фільмів та фільмів, створених на території України. Це також стосується тиражування національних та озвучених українською мовою іноземних фільмів; самого дублювання чи озвучки фільмів українською, а також роботи із збереження, відновлення та реставрації національної кінематографічної спадщини.

Так само тимчасово звільняються від податку на додану вартість публічні сповіщувачі при демонструванні чи розповсюдженні національних фільмів.
 
Законом також передбачено безмитний імпорт в України низки товарів, серед яких кіноплівках,  апаратура передавальна для радiомовлення або телебачення, кінокамери та кінопроектори та інше.

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter