Июль 22, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Ноябрь 10, 2017

На NewsOne буде політичне ток-шоу «Український формат»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

З 15 листопада й щосереди о 20:00 в прямому ефірі NewsOne стартує нове ток-шоу «Український формат». Ведучими ток-шоу «Український формат» стануть ведучі вечірнього ефіру NewsOne - Юлія Литвиненко, Василь Голованов і Тигран Мартиросян.

"24/7 команда NewsOne перебуває в самому центрі інформаційного простору країни. Щодня в прямому ефірі ми озвучуємо думки й позиції експертів та лідерів різних політичних сил. А завдяки активному спілкуванню з глядачем - ми знаємо, що хвилює і чим живуть українці. Саме тому NewsOne запускає власний спеціальний проект - політичне ток-шоу «Український формат»", - йдеться у розповсюдженому релізі.

«У процесі створення та реалізації проекту задіяна вся команда професіоналів телеканалу, якій було поставлено завдання в найкоротші терміни, і з творчого, і з технічного боку, створити масштабне політичне ток-шоу країни. Студія ток-шоу розташувалася у великому павільйоні кіностудії ім. О. Довженка. Для команди NewsOne запуск проекту «Український формат» - це серйозний виклик, новий етап і величезна відповідальність перед телеглядачем» Олена Рудик, генеральний директор NewsOne.

Ведучими ток-шоу «Український формат» стануть ведучі вечірнього ефіру NewsOne - Юлія Литвиненко, Василь Голованов і Тигран Мартиросян.

Головними учасниками “Українського формату” стануть глядачі в студії - 150 осіб - представники різних соціальних сфер із різних регіонів України. Учасники мають можливість ставити запитання і брати участь в голосуванні.

Гостями шоу будуть впливові політики, громадські діячі, представники всіх політичних сил і перші особи України.


Прямі ефіри і записи ток-шоу можна також дивитися на офіційному Youtube-каналі NewsOne: https://www.youtube.com/watch?v=yA30K3z5PSw
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter