Июль 24, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Ноябрь 14, 2017

«DZIDZIO Контрабас» прозвітував про 11 тижнів прокату: 22 млн грн

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Понад 310 тис. глядачів та більше 22 млн. грн зібрала в українському прокаті стрічка Олега Борщевського «DZIDZIO Контрабас». Саме з таким результатом завершується 11 тиждень прокату фільму, який на сьогодні вважається найуспішнішим серед вітчизняних фільмів 2017 року.

 

«В українському кіно є традиція – відсутність перемоги. Перемогою в українському фільмі традиційно вважається сумна пісня у фіналі і гордий погляд у бік ворога. Дзідзьо, мабуть, не попереджали. Він зухвало порушує традицію. І перемагає», — кінорежисер, Голова Правління Української кіноакадемії Михайло Іллєнко про успіх «DZIDZIO Контрабас».

 

«Секрет успіху, бодай і відносного,«DZIDZIO Контрабас» — не в потуранні поганим смакам, а в тій матерії, з якою працюють автори. Перед нами українське життя, з якого вилучили мрію», - Сергій Тримбач, кінокритик.

 

Як зазначив генеральний продюсер фільму, Сергій Лавренюк: «Успіх породжує успіх. Він вселяє впевненість у те, що кіноіндустрія, кінобізнес в Україні може бути дійсно справжнім бізнесом».

 

«Все життя я мріяв стати великим артистом! Всьо, тепер я ним стану!» - коментує Дзідзьо (Михайло Хома), генеральний продюсер і виконавець головної ролі.

 

Синопсис:

Якщо трійця йолопів вирішила зайнятися незаконною справою, чекай кінця світу локального масштабу. Вони виросли на кордоні, тому де знайти «легкi» грошi - для них не питання. Але коли на шляху з’являється гарна дівчина, всім планам капець. Тож американські гiрки порівняно з їхніми пригодами – це легке погойдування. Але нашi герої заради мрії готові на все.

 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter