Июнь 20, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Декабрь 6, 2017

ТСН.ua запустив онлайн-мовлення в Facebook

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Новинний ресурс ТСН.ua запустив онлайн-мовлення в Facebook - ТСН Live. Новий напрямок очолить Юлія Юценко, яка раніше працювала редактором новин ТСН.ua. 
 
За місяць роботи в тестовому режимі канал провів ряд трансляцій та вже зібрав півмільйона переглядів. Зокрема, команда проекту побувала за лаштунками репетиції прими-балерини Національної опери Катерини Кухар, показала вражаючі експонати із запорізького музею ретро-автомобілів, провела онлайн-лекцію відомого мандрівника Євгена Іхельзона про зимовий відпочинок в теплих краях, а в перший день зими організувала онлайн-екскурсію унікальним виробництвом новорічних іграшок.

«Для себе ми сформулювали завдання ТСН Live  досить просто: це найцікавіше, пізнавальне, незвичайне і надихаюче, що ви хотіли б побачити в реальному часі, але не змогли або пропустили, - розповідає головний редактор ТСН.ua Костянтин Войтенко. - Після Нового року ми збільшимо кількість стрімів і розширимо їх географію. Буде багато сюрпризів і несподіванок».

Приєднуйтесь до групи ТСН Live в Facebook і першими дізнавайтеся про найцікавіші трансляції -  Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter