Июль 24, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Декабрь 8, 2017

Групу АДВ Україна проінвестували і перетворили на razom communications

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Група АДВ Україна перетворюється на україно-британську комунікаційну компанію razom communications.

 До розвитку однієї з найбільших рекламних груп України долучився британський інвестиційний фонд, що спеціалізується на розвитку IT та комунікаційних компаній в Європі, в особі інвестора з Великобританії Роба Нобла (на фото). Роб створює та зрощує успішні компанії у сфері digital, hi-tech, професійних сервісів і консалтингу.

 Роб має понад 30-річний досвід у галузі маркетингу й цифрових технологій і володіє широкою експертизою в цих галузях.

Після закінчення корпоративної кар'єри (рада директорів IBM/Lotus) Роб зосередився на інвестиціях у технологічні стартапи й комунікаційні компанії та на управліннях змінами.

 В активі Роба 12+ успішних стартапів, зокрема міжнародна агенція з планування та купівлі медіа-послуг Jack Media, одна з перших в Європі компаній GDM. Він є очільником низки цифрових і технологічних компаній. Наприклад, Acquire, яка пропонує світовому ринку передові цифрові маркетингові стратегії та послуги для провідних брендів, MBA-IT, ключового постачальника технологічних рішень для фінансового сектора. Нині Роб інвестує, консультує й супроводжує динамічні бізнеси у Великобританії, США, Люксембурзі, Нідерландах, Австрії та Німеччині.

 razom communications сфокусується на розвитку та впровадженні сучасних технологічних рішень у сфері комунікацій, зручних програмних інструментах управління й оптимізації рекламних кампаній, ефективних проектів і бізнес-процесів задля побудови ціннісних зв’язків між брендами й цільовими аудиторіями.

 razom communications поєднуватиме креативні (THINKMcCANN, FCB Kyiv) та медійні (Havas Media Ukraine, Initiative, UM Ukraine) агенції та надалі поглиблюватиме співпрацю зі стратегічними міжнародними партнерами Interpublic Group (IPG) і Havas Worldwide.

Клієнтські команди продовжуватимуть роботу без змін і найближчим часом будуть посиленні спеціалістами з цифрових технологій.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter