Июнь 26, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Декабрь 19, 2017

У Суспільного запрацював офіційний сайт suspilne.media

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Усі новини, офіційні заяви і документи публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України" відтепер публікуватимуться на окремому веб-сайті suspilne.media. Саме на цій платформі кожен охочий зможе ознайомитися зі статутом телерадіокомпанії, структурою, до якої входять як загальнонаціональні канали, так і офіси в регіонах, а також із рішеннями правління та Наглядової ради ПАТ "НСТУ".
 

"Нарешті ми повноцінно представлені в інтернет-просторі, тож тепер кожен зможе легко знайти нас і дізнатися все про суспільне мовлення в Україні. Це важливий крок у розвитку Суспільного, і він став реальністю завдяки підтримці Ради Європи. Ми вдячні нашим партнерам за допомогу і у свою чергу будемо завжди дотримуватись принципу відкритості, повідомляти суспільство про всі подробиці реформування телерадіокомпанії за допомогою сайту. Раніше ці функції виконував сайт загальнонаціонального телеканалу UA: ПЕРШИЙ. Але тепер він нарешті функціонуватиме окремо і буде присвячений контенту телеканалу, як це й повинно бути", – розповів голова правління ПАТ "НСТУ" Зураб Аласанія.

Сайт suspilne.media також передбачає можливість зворотного зв’язку. Зв’язатися з командою телерадіокомпанії можна в розділі "Потрапити на Суспільне". Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter