Июнь 18, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Декабрь 21, 2017

У лютому розпочнуться зйомки історичного фільму "Гарет Джонс"

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Студія Kinorob та Державне агентство України з питань кіно підписали договір про надання державної підтримки на виробництво історичного повнометражного фільму “Гарет Джонс” режисера Аґнєшки Голланд. Фільм - спільне виробництво України (Kinorob), Польщі (Film Produkcja) та Великобританії (Crab Apple Film).
 
Загальний бюджет стрічки, с складає 262 млн 207 тис 790 грн, з них 25 мільйонів 930 тисяч гривень - підтримка ДержКіно.  

Заснований на реальних подіях історичний трилер «Гарет Джонс» став переможцем 10-го конкурсного відбору кінопроектів в категорії Тематичні ігрові фільми (до 85-х роковин Голодомору 1932-33 років в Україні). Це історія відомого британського журналіста-дослідника Гарета Джонса, який попри смертельну небезпеку відправився до Радянської України, щоб викрити та донести до світової спільноти всю правду про трагедію українського народу. Саме його дослідження теми голодомору, нещадної цензури та міжнародної змови надихнули письменника Джорджа Орвелла на написання алегоричного роману Animal farm. 

За словами режисера Аґнєшки Голланд, сценаристка Андреа Халупа оригінально і майстерно висвітлила ті проблеми ХХ століття, що є особливо актуальними в наші дні. Гарет пройшов усі кола тоталітарного пекла, боровся з жорстокою реальністю, маючи на своєму боці лише ідеалізм, молодість і відвагу. Все це ми опишемо у нашому фільмі. 

Головну роль у стрічці виконає відомий ірландський актор Джек Рейнор (зірка фільму “Трансформери. Епоха винищення”). Компанію на знімальному майданчику йому складуть колеги з України, Польщі та Великобританії. Повний акторський склад фільму буде анонсовано найближчим часом. 

Зйомки фільму розпочнуться в лютому 2018 року, та відбудуться на території України, Польщі та Шотландії. Прем’єра історичного трилера «Гарет Джонс» запланована на 2019 рік. 

Синопсис: У 1933 році вельський репортер Гарет Джонс шукає свою наступну велику історію. Останні новини приводять його до Москви, де він знайомиться з журналісткою Адою Брукс. Ада відкриває йому очі на «радянську утопію», яка не має нічого спільного з реальністю. І Гарет, попри смертельні погрози, розпочинає своє розслідування. Переховуючись від КГБ, крок за кроком він розкриває правду про трагедію українського народу: Голодомор, жорстку цензуру, змову та масові репресії. Саме його викриття згодом стануть підґрунтям для роману «Колгосп тварин» Джорджа Орвелла.

Режисер: Аґнєшка Голланд
Продюсер: Клаудія Смея, Станіслав Дзідзіч, Єгор Олесов, Ангус Ламонт, Андреа Халупа
Оператор: Томаш Наумюк
Автор сценарію: Андреа Халупа
Художник по костюмах: Гала Отенко
Художник-постановник: Аня Мюллер
Композитор: Антоні Комаса-Лазаркевич
Прем’єра в Україні: 2019
Жанр: історичний трилер
Виробництво: Film Produkcja, Kinorob, Crab Apple Film за підтримки Державного агентства України з питань кіно
Тривалість: 110 хв
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter