Май 22, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Декабрь 27, 2017

Юрій Горбунов стане продюсером "Скаженого весілля" про мультикультурний шлюб

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Компанія “Прототип продакшн” та Державне агентство України з питань кіно підписали договір про надання державної підтримки на виробництво комедійного повнометражного фільму “Скажене весілля” режисера Дмитра Малкова і продюсера Юрія Горбунова. Загальний бюджет стрічки складає 10 млн 800 тисяч гривень, з них 3 мільйони 240 тисяч гривень - підтримка Держкіно.
 
Зйомки картини розпочнуться влітку 2018 року. 

Окрім того, компанія “Прототип продакшн” уклала договір с FILM.UA Group про надання повного пакету послуг на спеціальних умовах для виробництва, промотування та дистрибуції стрічки “Скажене весілля” в рамках пакетної пропозициї FILM.UA Group для проектів, які підтримує Державне агентство України з питань кіно. 

«Це мій перший продюсерський проект і скільки попереду роботи - можу тільки уявити. Але я дуже вірю, що фільм вийде веселим та успішним, і сподобається глядачам. Дякую Державному агентству з питань кіно за те, що повірило в нас, а в партнерстві з FILM.UA я зможу зробити «Скажене весілля” на найвищому рівні", - коментує Юрій Горбунов. 
 
Справжня сімейна комедія “Скажене весілля” - один з переможців десятого конкурсного відбору кінопроектів. Це дебютний проект відомого актора, шоу-мена та ведучого Юрія Горбунова в якості продюсера повнометражного фільму. Головні ролі в стрічці виконають Анна Кошмал, Катерина Осадча, Марія Єфросиніна, Олег Винник, Руслана Писанка, Ольга Сумська, Інна Приходько,Арам Арзуманян, Гарік Бірча... А хто саме зіграє роль нареченого - кардіохірурга Франсуа - творці фільму оголосять найближчим часом.
 
Синопсис: Василь Середюк — консервативний голова районного клубу культури. Його найбільша гордість — старша донька Катруся, студентка Сорбонни, повідомляє, що виходить заміж за французького кардіохірурга Франсуа. Для Василя це не тільки євроінтеграція, але й козир у вічній ворожнечі з сусідом Тарасом на тему, хто з них більший патріот. Але замість зятя Катруся підкладає татові свиню... Тобто афрофранцуза. Тепер Сердюку не дає спокою споконвічне українське питання «Що скажуть люди?». І він вирішує зробити все, щоб визволити доньку з «чорного полону».
 
Зйомки комедії про мультикультурний шлюб  розпочнуться влітку , а прем’єра “Скаженого весілля” запланована на осінь 2018 року. Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter