Июль 17, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Январь 30, 2018

Фільм “Кіборги” знов звітує про кінозбори

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

За майже два місяці прокату фільм “Кіборги” зібрав рекордну суму, яка склала 22 252 882 гривень. На сьогодні фільм побачило 304 646 глядачів.

“Для мене особисто цей фільм став  прикладом об’єднання усіх людей. Кожна зустріч на прем’єрах, кожен лист, показ для військових в імпровізованих кінотеатрах - доказ того, що фільм був дуже потрібний Україні! І я вірю, що він став тією цеглинкою до побудови нової України, про яку так мріяли наші герої у фільмі”, - Ахтем Сеітаблаєв , режисер.

“Вся знімальна команда та актори фільму дякують кожному підтримку, яку ми отримували під час прокату і задовго до виходу фільму! Тільки завдяки людям “Кіборги” зібрали рекордну суму в прокаті і частину коштів, а це 1 523 230 грн., буде передано через фонд “Повернись живим” сім'ям загиблих кіборгів. В деяких містах фільм ще йде в прокаті і збирає повні зали”, - Іванна Дядюра, продюсер.


Нагадаємо, що фільм вийшов у прокат 7 грудня, 2017 року. Знімальна команда разом з фондом “Повернись живим” започаткували соціальну ініціативу #ЯНебайдужий, завдяки якій 5 грн. з кожного купленого квитка піде на допомогу сім’ям загиблих у ДАП.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter