Апрель 23, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Февраль 14, 2018

Держкіно розказало, кому і скільки дало грошей

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Сьогодні, 14 лютого, керівництво Держкіно прозвітувало про свою роботу у 2017 році. Підтримку з держбюджету отримали проекти від 62 компаній, з них 20 скористались такою послугою вперше.

Лідер за кількістю отриманих коштів ТОВ "Ганза фільм" - більше 35 млн грн. В топ-5 також "Пронто фільм" (34,3 млн грн) "Інсайт медіа"(30,5 млн) "Гуд морнінг дистрибушн"(25,4 млн грн), "Анімаград" (24,3 млн грн). При цьому "Ганза фільм" отримали держпідтримку вперше. 
 
Далі у першій десятці за кількістю отриманих від держави грошей, студія "Кінороб" - 21,6 млн грн, Національна кіностудія імені Олександра Довженка - 17,82 млн грн, "Гагарін Медіа" - 17,34 млн грн, "Лайм Лайт" - 15,2 млн грн, "Солар медіа" - 14, 7 млн грн.
З цього списку, "Ганза фільм" і "Солар медіа" скористались державною підтримкою вперше.
 
"Кіно - це бізнес, але без державної підтримки ми б не говорили про появу такої кількості українських фільмів. Це загальноєвропейська практика, підтримувати національний продукт - як у вигляді прямого фінансування, так і за допомогою складної системи податкових бонусів", - зазначив голова Держкіно Пилип Іллєнко.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter