Май 25, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Февраль 15, 2018

Канал «Україна» розказав, хто буде вести мейковер-шоу «Місія:краса»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Ведучими мейковер-шоу «Місія:краса» стануть головний стиліст каналу «Україна» Ільяс Сахтара та телеведуча Анастасія Касілова. Прем'єру шоу перевтілень за власним форматом телеканал «Україна» готує до весняного сезону. 

Як зазначив Ільяс Сахтара, «Місія:краса» перетворює не просто жінку або чоловіка, їх зовнішність, а відроджує сім'ю.
«Наш проект сьогодні дійсно дуже важливий, адже ми працюємо над тим, аби підняти загальнонаціональний дух українців. Ми дуже пишаємося тим, що «Місія:краса» – саме парний проект, ми змінюємо не зовнішність жінки або чоловіка, а відроджуємо сім'ю, любов у цій сім'ї – через красу. Люди повинні розуміти, що одна чарівна пігулка і відвідування тренінгу ситуацію не виправлять, над нею потрібно ретельно працювати. Тому наше завдання – підготувати благодатний ґрунт і закласти в нього зерно, а завдання наших героїв – не занапастити його, а виростити», – підкреслив він. 
За словами Анастасії Касілової, в програмі їй відведено роль своєрідного провідника між життям героїв до і після участі в мейковер-шоу «Місія:краса».
«Мені дуже подобається, що ми працюємо з реальними парами і у нас є можливість їм допомагати. Моя задача – стати провідником між життям героїв до приходу до нас і моментом, коли вони зустрічаються у фіналі програми. Ми знайомимося, дізнаємося, як вони живуть, з якими проблемами в стосунках стикаються і разом їх вирішуємо, – додала Анастасія Касілова. – Наш проект дуже добрий, красивий, по-справжньому чарівний. Стан наших героїв у фіналі програми і те, якими очима вони дивляться один на одного після перевтілення – повірте, ці емоції ні з чим неможливо порівняти».
Як повідомлялося, «Місія:краса» – це перше українське шоу перевтілень власного формату каналу «Україна», в якому беруть участь пари – чоловік і жінка, чиї тривалі стосунки під впливом часу та побутових проблем втратили пристрасть і романтику, де один з партнерів хоче змінити себе, свою другу половинку та життя на краще. Окрім того, шоу зруйнує стереотип, згідно з яким догляд за своєю зовнішністю – «сором для справжнього мужика».
Як зазначає телеканал, «Місія:краса» не вдається до пластичної хірургії та не виснажує героїв дієтами, оскільки команда проекту переконана – все, що потрібно для краси та щастя, вже є всередині нас. 

«Україна» — провідний національний телеканал країни.  За підсумками 2017-го року посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів за основними аудиторіями. За аудиторією 18-54 (50 тис.+) середня частка (shr, %) каналу становила 10,65%*, рейтинг (rat, %) — 1,46%*. За аудиторією 18+ (50 тис.+): частка — 13%**, рейтинг — 2,23%**. Також канал «Україна» — лідер телеперегляду в 2017 році за основними аудиторіями: 18-54 (Вся Україна), 18+(Вся Україна), 4+ (Вся Україна), 4+ (50 тис.+) та 14-49 (50 тис.+). Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/
Загальне покриття телеканалу «Україна» на грудень 2017 р. становить 91,57% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об'єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). Директор «Медіа Групи Україна» — Євген Лященко. http://kanalukraina.tv
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter