Апрель 26, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Февраль 28, 2018

Держава профінансує анімаційний фільм «Цирк на дроті»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

27-го лютого Державне агентство України з питань кіно уклало з компанією «Борисфен – С» контракт про надання ляльковому анімаційному фільму «Цирк на дроті» 100% державної фінансової підтримки розміром 1 млн 609 тис. 483 грн.

Проект цієї картини став одним із переможців 10-го конкурсного відбору Держкіно. Режисером та автором сценарію фільму є Олег Педан. Продюсер – Володимир Слєпцов, художник-постановник – Ігор Котков, кінооператор – Ірина Сергєєва.
 У дорослому світі іноді трапляються небезпечні, незрозумілі і просто заборонені предмети. Бува, дорослі й самі не можуть пояснити, чому це не можна, то заборонено, а інше взагалі... і думати облиш! І чомусь саме такі предмети викликають найбільший інтерес у дитини. Але ж у кожної, навіть злої речі, є й добра сторона. Особливо, коли вона потрапляє в руки наївної, незіпсованої людини – дитини.

Автор фільму Олег Педан розповів: «Ми плануємо створити «Цирк на дроті» у змішаній техніці – пікселяції з живими акторами і предметній анімації».

Планується, що стрічка візьме участь у багатьох міжнародних фестивалях анімаційного кіно.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter