Апрель 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Февраль 28, 2018

Візуальні ефекти «Сторожової Застави» змагаються за перемогу міжнародного конкурсу у Мумбаї

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Візуальні ефекти до українського фентезі «Сторожова Застава» номіновано на FICCI BAF Awards. Переможців премії оголосять 5 березня.

Оголошено імена номінантів конкурсу FICCI BAF Awards (Індія). Компанія POSTMODERN, яка створила візуальні ефекти до фільму «Сторожова Застава», номінована в категорії VFX Film (International). За перемогу в цій категорії також боротимуться:

- Той, хто біжить по лезу 2049
- Пригоди Паддінгтона 2
- Стражі Галактики 2
- Бахубалі 2: Завершення

Переможців оголосять на офіційній церемонії нагородження, яка відбудеться 5 березня у Hotel Grand Hyatt, Мумбаї. 

Повний список номінантів - за посиланням https://goo.gl/7u3WXB 

Нагадаємо, в 2013 році персонажна анімація для серіалу «Перевертень у погонах» була номінована в категорії VFX in a TV episode, а в 2014 році драматичний міні-серіал «Метелики» отримав нагороду в цій же категорії. Візуальні ефекти для обох проектів створювала компанія POSTMODERN.

FICCI BAF Awards була заснована в 2004 році в Індії, щоб виявити і нагородити найкращих професіоналів в анімації та створенні візуальних ефектів. На сьогоднішній день нагорода присуджується в 21 номінації. Щорічно комітет BAF Awards отримує понад 400 заявок з усього світу. 
Сайт FICCI BAF Awards:  http://www.ficci-frames.com/Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter