Июль 23, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Март 6, 2018

"Кіборги" прозвітувати про збори від 3 місяців прокату

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

За три місяці прокату фільм “Кіборги” тримає рекорд у зборах серед українських фільмів. На сьогодні це 23 032 807 гривень і 321 172 глядачів.

 

 “Ми щиро вдячні за шалену підтримку і увагу до фільму. Для нашої це ознака того, що фільм був на часі і виконав свою місію. Тепер після показу в Берліні “Кіборги” їдуть в Європу, де його зможуть побачити українські громади при посольствах”, - Ахтем Сеітаблаєв, режисер.

 

“Мене дуже здивувало, наскільки люди готові підтримувати українське кіно, що навіть відмовилися переглядати піратську версію фільму. Це перша ознака того, що наше суспільство почало розуміти, що тільки чесна конкуренція та гідна оплата кожної роботи, дасть змогу Україні стати справді європейською державою. Завдяки глядачам, які сходили в кіно сім’ї загиблих кіборгів отримають від Фонду “Повернись живим” допомогу на  суму 1 605 860 грн.”, - Іванна Дядюра, продюсер.

 Синопсис:


За їхніми спинами матері, жінки, діти і ціла Україна! Це історія не про війну, а про сучасних героїв, які творять нашу нову Україну. Незважаючи на різницю у статусі, походженні та віці, їх об’єднала одна мета – захистити рідну землю від агресора. Заради спільної перемоги вони готові стояти до кінця.

Сторінка у FB: Facebook.com/kiborhy/

 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter