Апрель 22, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Март 7, 2018

На каналі Paramount Comedy стартує американський ситком «Мамця»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Із 6 березня на каналі молодіжного гумору Paramount Comedy стартує ситком «Мамця». Адаптацію серіалу українською мовою підготувала група 1+1 медіа.
 
Це комедійна драма, що у кращих традиціях показує сімейні відносини, з яких точно не варто брати приклад. Історія про мати-одиначку з нелегким минулим має низку престижних американських нагород серед яких: перемога у номінації премії Critics' Choice Television Award (Вибір телевізійних критиків) та номінант премії People’s Choice Awards (Вибір народу). 

Один із авторів серіалу, Чак Лоррі, працював над відомими «Теорія великого вибуху», «Два з половиною чоловіки», «Майк і Моллі» та іншими. Головні ролі у серіалі виконують Анна Фаріс та Елісон Дженні, остання отримала премії «Еммі» за роль у серіалі «Мамця», а також цьогорічну премію «Оскар» за найкращу жіночу роль другого плану.

За сюжетом, головна героїня Крісті Планкетт подолала залежність від шкідливих звичок, після чого влаштувалась офіціантом у розкішному ресторані. Її мати, Бонні Планкетт, пройшла такий же шлях і хоче налагодити відносини із дочкою. Крісті має двох дітей: старшу доньку Вайолет і молодшого сина Роско. Попри все вона намагається змінити своє життя на краще, але обертається це кумедними ситуаціями.

Подивитись серіал «Мамця» можна по вівторкам о 21:00 на каналі Paramount Comedy. Повтор у неділю о 21:00.

Нагадаємо, Paramount Comedy – це українська адаптація американського кабельного телеканалу Comedy Central. Дистрибуцією каналу Paramount Comedy займається група 1+1 медіа.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter