Июль 21, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Март 7, 2018

Другий конкурс "Своє кіно" збирає сценарні заявки

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Триває прийом творчих робіт на конкурс сценаріїв та сценарних ідей «СВОЄ КІНО-2». 
Мрієте про своє кіно? Маєте ідеї гідні екранізації? 
 
Другий Конкурс сценаріїв «СВОЄ КІНО-2» шукає сценарні заявки до надихаючих короткометражних фільмів про історії успіху. Переможці отримають авторську винагороду у розмірі 10 000 гривень, а також можливість екранізації свого сценарію.

До участі у Конкурсі запрошуються всі охочі, не залежно від фаху та досвіду. Головне – цікава життєстверджуюча кінематографічна ідея та відповідність Регламенту Конкурсу. 
Дедлайн подачі конкурсних робіт – 25 березня 2018 року (включно)
Умови участі та детальна інформація про конкурс на сайті www.kinoua.org

На Конкурс приймаються сценарії до короткометражних ігрових фільмів тривалістю близько 3-ох хвилин.
Історія, подана у сценарії, має бути зрозумілою та цікавою для широкої глядацької аудиторії, драматургійно завершеною, життєствердною, мотивувати до дії, надихати.
 
Фіналісти I туру Конкурсу отримають дипломи фіналістів Конкурсу.
 
Переможці ІІ туру – Переможці Конкурсу, автори 10 сценаріїв-переможців – отримають від організаторів Конкурсу авторську винагороду за сценарії  розміром 10 000 гривень.
 
За сценаріями-переможцями Конкурсу планують зняти фільми, що увійдуть в добірку проекту «Дивись українське – твори своє майбутнє!», для подальшої демонстрації на широких екранах кінотеатрів країни.
 
Ініціатори конкурсу: Асоціація «Сприяння та розвитку кінематографа в Україні - «Дивись українське!» та компанія «ВАВІЛОН», генеральний партнер Проекту – Райффайзен Банк Аваль, партнер конкурсу - Благодійний фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього».
 
Партнерська підтримка: Державне агентство з питань кіно та радіохолдинг «ТАВР МЕДІА».

За результатами першого конкурсу сценаріїв «СВОЄ КІНО» (2016-2017рр) - було обрано 20 найкращих сценаріїв проекту і з квітня 2017 року розпочався підготовчий та знімальний процес фільмів добірки проекту «Дивись українське – твори своє майбутнє!». Вже відзнято 14 фільмів першого сезону, а з 7 грудня 2017 року у ротацію українських кінотеатрів було запущено перших 6 фільмів Проекту/
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter