Июль 23, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
<< Июль ’19 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
    
Март 16, 2018

Анімаційному фільму “Викрадена принцеса: Руслан і Людмила” присвятили поштові марки

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

ПАТ “Укрпошта” у співпраці зі студією Animagrad (FILM.UA Group) має честь анонсувало випуск художніх поштових марок, присвячених анімаційному фільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила».
 
На одній з двох поштових марок, виконаних на самоклейному папері, зображені головні герої на фоні старовинного Києва: принцеса Міла, її батько – київський князь Володимир та коханий - мандрівний актор Руслан. На іншій поштовій марці красується
Хом’як Вінницький, який викликає найніжніші почуття як у дітей, так і дорослих.
Номінал поштових марок – 5 грн. Тираж кожної марки – 100 тисяч примірників. До плштових марок буде випущено конверт «Перший день» та виготовлено спеціальний поштовий штемпель.
Незабаром поштові марки «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» з’являться у відділеннях “Укрпошти”. Слідкуйте за анонсами на сайті компанії.
Стежити за новинами проекту можна на офіційній Facebook-сторінці, в
Instagram-акаунті, і на сайті мультфільму.
Про фільм. Ця дивовижна історія відбулась у чарівному місті Києві – за часів відважних воїнів, прекрасних принцес і могутніх чаклунів. Мандрівний артист Руслан, який мріє стати лицарем, зустрів прекрасну Мілу і закохався в неї, навіть не підозрюючи, що дівчина — донька київського князя. Але щастю закоханих не судилося тривати вічно: злий чаклун Чорномор з’явився в магічному вихорі і на очах Руслана викрав кохану, прагнучи перетворити силу її кохання на власну чаклунську могутність.
Не роздумуючи, Руслан рушив у погоню за вкраденою принцесою, щоб, здолавши всі перешкоди та небезпеки на своєму шляху, довести, що справжня любов – сильніша за магію.
 
Продюсер Єгор Олесов​, режисер Олег Маламуж​, сценарист Ярослав Войцешек​, художник-постановник Крістіан Коскінен​.

 
«Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» — перший повнометражний
мультфільм для українського і міжнародного прокату у виробничій лінійці анімаційної студії Animagrad. Прем’єра фільму в Україні відбулась 7 березня 2018 року, права на його прокат попередньо продані у близько 50 країн, включно з Китаєм, Південною Кореєю, Францією, Польщею, Болгарією, Німеччиною, а також країнами Близького Сходу, Північної Африки та Латинської Америки. Мультфільм «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» став переможцем 9-го конкурсного відбору Держкіно, сума
державного фінансування складає близько 20% від загального бюджету в 95 млн. грн.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter