Апрель 22, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Март 20, 2018

«Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» збирає високу касу від прокату у Румунії

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Взірцевим та дуже успішним став перший міжнародний реліз повнометражного анімаційного фільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» виробництва студії Animagrad (FILM.UA Group),  який розпочався з 16 березня у Румунії. За перший вікенд український мультфільм зібрав $165 066 у прокаті та посів друге місце після американського блокбастера «Розкрадачка гробниць: Лара Крофт» (кінокомпанія Metro-Goldwyn-Mayer). Слід зазначити що американський бойовик «Небезпечний бізнес» (кінокомпанія Amazon Studios) з актрисою Шарліз Терон у головних ролях, який також стартував 16 березня, посів лише четверту сходинку румунського вікенду.

Цікаве порівняння з головними анімаційними релізами 2017-2018 років від голлівудських студій Disney Pixar, DreamWorks Animation та Blue Sky Studios, що відбулись у Румунії: збори за перший вікенд української «Принцеси» перевищили показники «Коко», «Фердинанда» та стрічки «Бебі Бос» поступившись лише третій частині франшизи «Тачки».
 
box-ro.jpeg

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нагадаємо, що 19 березня касові збори дебютного анімаційного фільму української студії Animagrad (FILM.UA Group) «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» сягнули 29 801 235 гривень. Лише за два тижні мультфільм став абсолютним рекордсменом вітчизняного прокату серед фільмів українського виробництва: його подивились 398 529 українців. Попередній рекорд належить військові драмі «Кіборги» яка за три місяці прокату зібрала бокс-офіс розміром у 23 032 807 гривень, фільм подивились 321 172 глядачів.

Наступною країною міжнародного прокату мультфільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» стане Туреччина: український анімаційний фільм показуватимуть там з 23 березня. З 5 квітня анімаційна стрічка з’явиться у прокаті Хорватії, з 6го – у Болгарії, а з 12 – країнах Середнього Сходу. Влітку мультфільм покажуть у Польщі, Естонії, Ізраїлі, Китаю та Кореї, дуже скоро компанії-дистриб'ютори Ірану, Чехії та Латинської Америки оголосять про дати початку прокату на цих територіях. Всього, мультфільм попередньо проданий більш ніж на 50 країн, у тому числі у Францію, Німеччину, країни Близького Сходу, Південної Африки та Азії.
box_officw_fb_ukr.jpeg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» — перший повнометражний мультфільм для українського і міжнародного прокату у виробничій лінійці анімаційної студії Animagrad. Права на його прокат попередньо продані у близько 50 країн, включно з Китаєм, Південною Кореєю, Францією, Польщею, Болгарією, Німеччиною, а також країнами Близького Сходу, Північної Африки та Латинської Америки. Мультфільм «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» став переможцем 9-го конкурсного відбору Держкіно, сума державного фінансування складає близько 20% від загального бюджету в 95 млн. грн.
 
У роботі над дубляжем мультфільму взяли участь відомі зірки українського шоу-бізнесу. В Україні прокат анімаційного фільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» стартував 7 березня 2018 року.
 Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter