Июль 18, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
<< Июль ’19 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1
 7
10
16
19
23
25
26
30
    
Март 21, 2018

НЛО TV знімає комедію «Зустріч однокласників»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Телеканал НЛО TV знімає другий повнометражний фільм: після «Інфоголіка» це кінокомедія «Зустріч однокласників». Це адаптація датської комедії Klassefesten. У головних ролях задіяли Валерія Харчишина, Андрія Бурима та Олексія Нагрудного.

«Ми дуже раді, що запам'яталися глядачам по «Інфоголіку», але на цьому не збираємося зупинятися. Це буде зовсім інший фільм – трохи схожа з «Про що говорять чоловіки» та «Похмілля у Вегасі» історія кризи середнього віку і прийняття себе таким, який ти є. Зйомки проходять у Києві, області, Черкасах і триватимуть десь до травня, далі на нас чекає постпродакшн і промокампанія. Реліз попередньо плануємо на лютий 2019 року», – директор телеканалу НЛО TV Іван Букрєєв.

«Зустріч однокласників» – це повнометражний фільм, адаптація датської комедії Klassefesten, яка знімається на замовлення телеканалу НЛО TV компанією Tauras Films за участю Idea Production. В основі сюжету – історія трьох шкільних друзів (рок-музиканта, підприємця і архітектора), які зустрічаються, щоб відзначити 25-річчя випуску. Багато хто вважає, що раз доля дала шанс не бачити нікого зі своїх однокласників одразу після випускного – треба цим скористатися. Але наші герої вирішують інакше і вирушають на найважливішу вечірку в їхньому житті! У головних ролях фільму знімаються Валерій Харчишин, Андрій Бурим і Олексій Нагрудний.

«Кастинг на «Зустріч» тривав понад півроку. Найскладнішим завданням було знайти відомого музиканта з акторським досвідом і харизмою ловеласа. Варіанти обговорювалися різні – від Фоззі до Олега Винника. Кастингували ми не тільки музикантів, а й акторів. Але після першої ж проби Валєри Харчишина в одній із відвертих сцен, стало зрозуміло: він – найкращий у цій справі! Одночасно із цим з’явилася ідея запросити на одну з головних ролей відомого гумориста, актора Андрія Бурима. Комедійний жанр для нього – як вода для риби, завдяки чому потік імпровізованого гумору хлинув в наш фільм. Роль третього головного героя була визначена наперед. Після вдалої роботи в «Інфоголіку» з Олексієм Нагрудним у нас склалося творче взаєморозуміння. Льоша має рідкісне для сучасного актора уміння додавати реалістичності своєму персонажу, зливатися з ним», – режисер фільму Валентин Шпаков.

«Зустріч однокласників»
Комедія
Україна, 2018, Tauras Films, за участю Idea Production, на замовлення телеканалу НЛО TV.
Продюсери: Іван Букрєєв, Роман Мартиненко, Жильвінас Науйокас.
Режисер: Валентин Шпаков.
Оператор-постановник: Дмитро Фурсов.
Сценарій: Клаудія Бодерке, Ларс Меринг, Сергій Сус, Дмитро Шостак, Олексій Супрун, Валентин Шпаков.
Редактор: Дмитро Шостак.
Другий режисер: Аля Бухтіярова.
Директор: Сергій Маценко.
У головних ролях: Валерій Харчишин, Андрій Бурим, Олексій Нагрудний.

НЛО TV - молодіжний телеканал «НЛО TV» з'явився в ефірі українського телебачення у лютому 2012 року. Мовлення здійснюється у мережі Т2 , а також у мережах кабельних провайдерів цифрового і аналогового телебачення. Цільова аудиторія каналу 14-35 років. Телеканал транслює програми розважального характеру. Це популярні шоу, програми власного виробництва, серіали, скетчі та фільми. Директор телеканалу – Іван Букрєєв.

Канал НЛО TV входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об'єднує також загальнонаціональний телеканал «Україна», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», телеканал «Індиго», «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз» (oll.tv), продакшн-компанію «Теле Про», Front Cinema і «Допоможемо ТБ», а також холдинг« Сьогодні Мультимедіа»).  Директор «Медіа Групи Україна» – Євген Лященко.
Сайт http://nlotv.com/. Офіційне співтовариство https://www.facebook.com/NLO.tv, https://www.instagram.com/nlotv

 Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter