Июль 18, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Апрель 6, 2018

"Ми повинні мати широкополосний Інтернет у кожному селі", - Порошенко

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Президент Петро Порошенко доручить Національній комісії, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації, забезпечити інтернетизацію сільської місцевості. Про це він сказав під час розширеної урядової наради щодо децентралізації у Вінниці 5 квітня, передає pravda.com.ua.

"Я наголошую, що ми повинні мати широкополосний Інтернет у кожному селі. Це буде відповідне моє доручення відповідному регулятору послуг зв'язку, операторам мобільного зв'язку, місцевим радам. Щоб у кожній сільській раді, в кожній сільській школі та в кожному пункті сільської медицини був високоякісний Інтернет", – сказав глава держави.

За його словами, 14 мільйонів українців живуть у сільській місцевості.

"Все життя.. То в них паспорти забирали чи не видавали, то голодомором морили, то перекладали на них основний тягар держави…", – зазначив Порошенко.

На сьогоднішній день, за словами президента, стоїть завдання забезпечити доступ сільського населення до якісних медичних послуг через телемедицину.

Читайте також: "Що таке телемедицина, яку пообіцяв президент. Пояснює МОЗ"

Президент Петро Порошенко раніше розповідав, що за його дорученням розроблено програму розвитку сільської медицини, оскільки у сільській місцевості мешкає 33% українців.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter