Июль 20, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Апрель 9, 2018

На UA: КУЛЬТУРА стартують вечірні програми про кіно, музику, літературу та театр

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Нова вечірня лінійка програм про кіно, музику, літературу та театр стартує на телеканалі UA: КУЛЬТУРА 9 квітня. З понеділка по четвер у вечірньому праймі виходитиме чотири унікальних проекти: #КіноWALL з Сергієм Тримбачем, #БібліоFUN з Ростиславом Семківом, #МузLove з Любою Морозовою та #NeoСцена з Олегом Вергелісом.  

Щопонеділка, о 20:30, музикознавець та музичний критик Любов Морозова сучасною мовою розповідатиме глядачам UA: КУЛЬТУРА про класичну музику у проекті #МузLove. У першому випуску, який присвячений Йогану Себастьяну Баху, ведуча переконуватиме, що навіть така серйозна музика, яку писав один із найвідоміших композиторів усіх часів, може бути зрозумілою й ненудною. А одразу після випуску на глядачів очікує ексклюзивний концерт – симфонічний оркестр UA: Українське радіо виконає Симфонію №9 Людвіга ван Бетховена.
 
Український кінокритик, кінознавець та кіносценарист Сергій Тримбач у проекті #КіноWALL щовівторка, о 20:30, ділитиметься своїми думками про українські ігрові фільми, які, на його думку, вважаються найкращими в історії українського кіно (1922-1972 рр). У першому випуску програми, який можна буде побачити 10 квітня, Сергій Тримбач розкаже про культову стрічку Олександра Довженка "Земля", після виходу якої європейські інтелектуали визнали українського режисера "своїм".

По середах відомий літературознавець та літературний критик Ростислав Семків у проекті #БібліоFUN знайомитиме глядачів телеканалу UA: КУЛЬТУРА з найкращими письменниками ХІХ-ХХ століть. У першій програмі, яка вийде в ефір у середу, 11 квітня, о 20:30, Ростилав Семків розповідатиме про англійського письменника Джоржда Оруелла, який став всесвітньо відомим завдяки роману-антиутопії "1984", в якій зобразив тоталітарне суспільство.
 
Спілкуватися про сучасний театр з українськими акторами, режисерами і драматургами щочетверга у проекті #NeoСцена буде відомий український театральний критик Олег Вергеліс. Цикл програм про театр на телеканалі UA: КУЛЬТУРА у четвер, 12 квітня, о 20:30, відкриє випуск, в якому до студії завітає молодий та амбітний режисер Стас Жирков – художній керівник і директор київського театру "Золоті ворота".
 Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter