Июль 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Апрель 12, 2018

У Viasat зміни у складі керівників

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

11 квітня у компанії Viasat відбулись кадрові зміни. На посаду Керівника супутникової платформи Viasat призначений Дмитро Шедько (на фото). Посаду Фінансового директора Viasat обійняла Світлана Міщенко.


Дмитро Шедько – фахівець з більш ніж 15-річним досвідом у сферах продажів, маркетингу та розвитку бізнесу. В різний час працював менеджером з розвитку бізнесу, директором з продажів, національним менеджером з продажів у відомих вітчизняних та міжнародних компаніях. З 2012 по 2016 роки очолював корпоративний бізнес в одному з найбільших світових мобільних операторів Lifecell. 

«Моя основна мета як керівника побудувати успішний бізнес, який би приносив задоволення нашим клієнтам, прибуток власникам і мотивував співробітників», – коментує Дмитро Шедько, Керівник супутникової платформи Viasat.

Посаду Фінансового директора Viasat обійняла Світлана Міщенко, яка до цього часу з 27 квітня 2016 року очолювала супутникову платформу Viasat. Керівником проекту «Домашнє ТБ» залишається Павло Рибак.

Нагадаємо, що супутникова платформа «Viasat» є компанією-партнером 1+1 медіа та не входить до складу активів групи.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter