Июль 16, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Апрель 13, 2018

Фільм "Чорний ворон" зніматиме 1+1 Продакшн і Тарас Ткаченко

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Подальшим виробництвом стрічки займатиметься «1+1 Продакшн», і наразі фіналізуються переговори з режисером Тарасом Ткаченком - українським кінорежисером і сценаристом, відомим по роботі над фільмом «Гніздо горлиці». На даний момент телеканал очікує підтвердження таких змін від «Державного агентства України з питань кіно».

Телеканал «1+1» і «Тет Продакшн» висловлюють подяку Sisters Production за проведений підготовчий період до зйомок історичної драми «Чорний ворон» за мотивами однойменного твору письменника Василя Шкляра, підтримку якої здійснює Держкіно.

Роман «Залишенець. Чорний ворон» Василя Шкляра відтворює одну зі сторінок вітчизняної історії - боротьбу українських повстанців проти радянської влади в 1920-х роках. На їхньому чорному бойовому прапорі було написано: «Воля України або смерть». У 1921 році чотирирічна війна, яку Росія розв'язала проти Української Народної Республіки, закінчилася. Однак збройна боротьба тривала ще багато років майже на всій території України. Повстанці Холодного Яру відчайдушно чинили опір радянській окупації, боролися за свободу українського народу, жертвуючи власним життям. Роман розійшовся тиражем в 300 000 екземплярів.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter