Июнь 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Апрель 18, 2018

Фільм "Зрадник" про повстанців Холодного Яру виходить на кіноекрани

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

26 квітня на екрани виходить український фільм «Зрадник», знятий американським режисером Марком Хаммондом.

1970-ті роки радянської України. Політична задуха на кіностудії. Куратор від КДБ дає наказ перемонтувати щойно закінчений фільм знаного режисера, що висвітлив події української "громадянської війни" з правдивого ракурсу, а це суперечить політиці Партії. Перемонтаж доручають режисеру-стажерці, яка щойно закінчила ВДІК. Дівчина розуміє, що повинна захистити авторське бачення та історичну правду. Кохання, політика, небезпечне завдання, друзі і вороги – все це її виклики.

Стрічка зроблена в копродукції України та Литви, за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Фільм присвячується пам’яті видатних українських кінорежисерів: О.Довженку, С.Параджанову, Ю.Іллєнку.

Головні ролі у фільмі виконали: Олег Мельничук, Зоя Барановська, Станіслав Щокін, Ольга Карпова, Андрейс Жагарс, Михайло Грицкан, Тимофей Трибунцев.

Марк Хаммонд  - американський режисер, продюсер та сценарист. Понад 30 років знімає художні та документальні фільми в Азії, Америці та Європі. Коло його інтересів перетинає кордони і жанри - від документальних фільмів-розслідувань про торгівлю фальсифікованими лікарськими засобами до політичних трилерів і артхаусу. На даний час Марк Хаммонд працює над проектом «Анатомія революції» - політичною драмою про ненасильницькі революції. 

«Зрадник» виходить в український прокат 26 квітня.

Нагадаємо, в процесі створення, проект декілька разів змінював назву: "Варіант Марконі", "Окупація"... Декілька разів змінювався і режисер, Анна Гресь,  Леся Калинська, Валеріу Жерегі.

Кінострічка є одним з переможців 3-го конкурсного відбору Держкіго та отримала державну фінансову підтримку на 50 % собівартості фільму з загальним кошторисом 24,12 мільйонів гривень. 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter