Июль 20, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Апрель 19, 2018

Ірина Асман очолила видавничу групу "Картель"

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

З кінця березня 2018 року на посаду Голови Правління видавничої групи "Картель" призначено Ірину Асман.

"Завданням нового глави правління є створення нових напрямків в межах існуючих проектів, а також більше зближення із читачами та рекламодавцями", - йдеться у релізі.

За словами шеф-редактор групи Віталія Пировича,  "разом з Іриною Асман творча команда видавництва вже запланувала низку нових цікавих проектів, пов’язаних із відеоконтентом та інтерактивною участю читачів у змістовному наповненні видань. Разом з Іриною ми плануємо дещо змінити нашу філософію  - основою наших видань має стати залучення у процес створення медійного продукту його споживачів – активних та небайдужих громадян, власне, тих, кого називають критично мислячими людьми, а також якомога більшого пулу експертів, бізнесменів, політиків».

“Перед Видавничою групою, наразі, стоять нові виклики, які диктує ринок. Щоб йти в ногу з часом ми будемо основний акцент робити на розвитку діджитал-платформ та відео-контенті, а також нових напрямках бізнесу, які диктує час щодо медіа-платформ. При цьому ми обов’язково будемо враховувати вимоги до якості контенту від наших читачів, які з нами виросли з паперових носіїв”, - коментує Ірина Асман.
 
Ірина Асман працює у засобах масової інформації з 1994 року. “Бліц-Інформ”, “МедіаІнвестГруп”, “УМХ”, “Едіпрес-Україна”, Національна Телекомпанія України та “Медіапартнерство”(Медіа Група Україна). З 2001 по 2006 рік Ірина працювала в ПАТ “Картель” на посаді директора сейлз-хаузу і була у числі першої команди, яка запускала проекти видавничого дому (газета “Ділова столиця”, журнали “Власть денег”, “Вокруг света Украина” та інші).
  

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter