Май 23, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная
Апрель 24, 2018

Документальний фільм «Тато – мамин брат» відзначили на кінофестивалі в Щвейцарії

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Створений за підтримки Держкіно повнометражний документальний дебют режисера Вадима Ількова «Тато – мамин брат» отримав приз як найбільш інноваційна стрічка Міжнародного конкурсу фестивалю Visions du reel. 17-го квітня на одному з найбільших фестивалів документального кіно Європи – Visions du reel у Ніоні (Швейцарія) – і відбулася світова прем'єра картини.


Особливість Visions du reel в тому, що він поєднує у собі розвинену індустріальну платформу та кінопрограму, яка фокусується на авторському та експериментальному кіно. Цього року фестиваль досліджував нові форми кіно, які виникають на перетині ігрового та неігрового кінематографів.

Фільм Вадима Ількова брав участь у головному конкурсі фестивалю. Всього до участі у конкурсі відібрали 16 стрічок. Серед них за головний приз, зокрема, змагалася картина «Не торкайся» Адіни Пінтіліє, переможниці Берлінале-2018.

«Тато – мамин брат» – це портрет родини, яка маневрує між глибинами богемного життя та соціальним дном. Художник та співак Толік, його сестра Аня та племінниця Катя продираються крізь будні, сповнені любові, пошуків себе, самотності та хвороби.

«Тато – мамин брат» створено студією «Garmata Film Production» за підтримки Держкіно України.

Зйомки фільму відбувалися впродовж двох років у Києві, ще півроку тривав постпродакшн. «Тато – мамин брат» – перша повнометражна режисерська робота Вадима Ількова. В Україні Вадим Ільков відомий більше як оператор. У його творчому доробку стрічки «Маріуполіс» (реж. Мантас Кведаравічюс), «Вулкан» (реж. Роман Бондарчук). Перший фільм Вадима Ількова «Вальс Алчевськ» був показаний у програмі фестивалю Docudays UA-2015.

2 і 3 травня «Тато – мамин брат» побачать глядачі знаного канадського фестивалю Hot Docs. Фільм відібрано до секції World Showcase, де він змагатиметься за Приз глядацьких симпатій.

Подорож режисера на фестиваль стала можлива за підтримки Держкіно України та Посольства Швейцарії в Україні.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter