Апрель 22, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Апрель 25, 2018

Вийшов трейлер фільму «Брама»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Вийшов трейлер українського містичного трилеру «Брама» з Ірмою Вітовською в головній ролі. Фільм  «Брама» — екранне втілення відомої п’єси Павла Ар’є «На початку і наприкінці часів», що в постановках різних режисерів із шаленим успіхом пройшла на сценах українських  і закордонних театрів. У кінострічці зображена містика, чарівні істоти та суворі реалії життя в новому погляді на Чорнобильську зону відчуження.
 
Фільм створюється за підтримки Держкіно. 

Спеціальні маски та декілька шарів гриму до невпізнання змінили та майже вдвічі зістарили виконавицю головної ролі – українську актрису Ірму Вітовську, яка перевтілилась у образ бабці на ім'я Пріся. Вона розмовляє з русалками, їсть галюциногенні гриби, а колись, за війни, зарізала дванадцятьох есесівців. Для Вітовської роль не нова, адже актриса грала бабу Прісю на театральній сцені у постановці "Сталкери" та вже отримала “Київську Пектораль” і “Мельпомену Таврії” за кращу жіночу роль.

У фільмі також зіграли: Віталіна Біблів, Ярослав Федорчук, Дмитро Ярошенко, Дмитро Тубольцев та інші.

П’єса проходила під двома назвами: “Сталкери” і “Баба Пріся”, остання була робочою назвою фільму, але під час підготовки автори вирішили змінити назву на “Брама”, що точніше відповідає творчому задуму режисера та співавтора сценарію Володимира Тихого: “Широкий спектр драматургії “Брами" - від комедії до жаху, техногенна архаїчність персонажів почерпнута з етнографічних подорожей Павла Ар’є у 2008-му році до Чорнобильської зони відчуження.Мені було цікаво працювати з цим матеріалом, він унікальний своїм авангардним поглядом на те, що відбувається на околицях Чорнобилю зараз і як видозмінюються класичні міфи і з’являються нові.”

Продюсери фільму: Ігор Савиченко, Марко Супрун, Володимир Тихий, Володимир Філіппов. Пост продакшн продюсер фільму Олексій Москаленко.

Фільм вироблено компанією «Directory Films», за підтримки Державного Агентства України з питань кіно. В партнерстві з компанією Бедлам Продакшнс і Ментал Драйв Студіо.

Синопсис: Містика, чарівні істоти та суворі реалії життя в новому поглядіна Чорнобильську зону відчуження. Чудернацька історія про родину,яка залишилась після аварії та намагається продовжити жити як раніше. Головує в сім’ї баба Пріся, що товаришує з русалками, під’їдає галюциногенні гриби і якось у війну зарізала дванадцятьох есесівців. З нею живуть онук Вовчик і донька Слава, яку свого часу покинув чоловік. Неочікувано їх розмірене життя закінчується - баба Пріся отримує містичне попередження про катастрофу, що станеться найближчим часом.

Трейлер зроблено «Кінокомпанією ММД» та озвучено Cinema sound Ptoduction.

Прем'єра містичного трилеру "Брама" відбудеться 26 липня 2018 року.
 Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter