Май 22, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Май 3, 2018

Фільм Тоні Ноябрьової "Герой мого часу" презентують на Канському кінориноку

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Дебютна картина режисера Тоні Ноябрьовї "Герой мого часу" буде представлена ​​на Каннському кіноринку, який щорічно проводиться в рамках Каннського Міжнародного кінофестивалю. Показ фільму на Лазурному березі відбудеться 14 травня.

Представляти картину фестивальним відбірникам, сейлз-агентам і потенційним іноземним дистриб'юторам буде продюсер фільму, Анна Паленчук: 
"Крім комерційної зацікавленості в партнерстві з сейлз-агентами, нам, звичайно, дуже цікаво, як відреагують на фільм, який буде відгук. Сам факт того, що фільм режисера-дебютанта буде представлений топовим кіно-професіоналів - велика перемога команди. Важливо, що наш фільм для учасників каннського кіноринку гарантовано стане новим досвідом. Наше кіно, на відміну від більшості картин, які привозить в Канни Східна Європа, - веселий і смішний. Мені здається, це важливо - продемонструвати інші грані. У нашому фільмі дуже чітко і впізнавано заявлений Київ. З його видами, пам'ятками і урбаністичними маркерами "

Кожен день до Києва в пошуках щастя приїжджають 284 тисяч чоловік. "Герой мого часу" - соціальна комедія про "маленьку людину", хлопця, який з усіх сил намагається знайти себе в столиці. Жорик - кумедний і зворушливий герой, який приїхав до Києва до своєї тітки. Він береться за будь-яку роботу, але прагне до більшого, тягнеться до високих цілей. Чи зможе допитливий розум здійнятися над долею реалізатора на ринку або охоронця в музеї?

"Я хочу показати сучасну Україну, громадяни якої часто ідеалізують чужий спосіб життя. Мої герої - сучасні мешканці великого міста. Вони шукають свого простору в житті, свого власного маленького щастя. Правда, не завжди готові щось робити, щоб прискорити ці пошуки і нарешті зустріти свою мрію. "- говорить режисер картини, Тоня Ноябрьова.

На знімальному майданчику працювала міжнародна група. Оператором-постановником фільму став талановитий грузинський оператор Тато Котетішвілі.

У головних ролях: Євген Бушмакін (Жорик), Олег Шевцов. У фільмі зіграли телеведучі Наталка Якимчук, Василиса Фролова, головний редактор ELLE Україна Соня Забуга.

Виробництво компанії Креатив Бутик філмс.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter