Июнь 18, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Май 15, 2018

Що готують канали «Футбол 1»/«Футбол 2» до фіналу Ліги чемпіонів

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Канал «Футбол 1» транслюватиме в прямому ефірі поєдинок двох найсильніших команд Європи: вперше в історії українська столиця прийме фінал найпрестижнішого європейського клубного футбольного турніру. 23 травня глядачі в прямому ефірі зможуть побачити передматчеві прес-конференції і тренування «Вольфсбургу» і «Ліону». Фінальний поєдинок розпочнеться о 18:45 і для глядачів його прокоментує Андрій Столярчук. 
 
У день фіналу, 24 травня, розпочне роботу студія разом з ведучими Аллою Бублій і Євгеном Левченко, експертами Ією Андрущак, Ольгою Овдійчук і Катериною Монзуль, журналістами Елею Іванюковіч і Владою Щегловою.
 
Наступного дня увагу глядачів буде повністю сконцентрована на чоловічому фіналі Ліги чемпіонів. Телеканали «Футбол 1»/«Футбол 2» покажуть в прямому ефірі все: від зустрічі команд до святкування перемоги.
У день фіналу, 26 травня, за дві години до початку матчу, о 19:00 почне роботу студія «Ніч Ліги чемпіонів» з ведучим Віталієм Плецаном, експертами Вячеславом Шевчуком і Михайлом Метревелі. Матч коментуватиме Віктор Вацко.

Головною особливістю чотириденного марафону стане спецпроект «ChampionsFest», який буде починатися о 10:20, відразу після «Футбол NEWS».
27 травня підсумок 4-х денного марафону підіб'є програма «Великий футбол» з Олександром Денисовим. 
 
Телеканали «Футбол 1»/«Футбол 2» також отримали статус хост бродкастера (host broadcaster), який передбачає повне виробництво фіналу жіночої Ліги чемпіонів і дає можливість бути представленими на «Фестивалі чемпіонів УЄФА», який пройде на Хрещатику з 24 по 27 травня, в якості партнерів. Спеціальна фотозоні телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2» дозволить глядачам поринути в світ футбольного телебачення, відчути себе в ролі ведучих, коментаторів та експертів.
«Дуже непросто було отримати цей статус. Ми транслювали поєдинки Ліги чемпіонів, але фінал - це окрема історія. Потрібно було опрацювати та узгодити масу організаційних питань з УЄФА. Саме нашими зусиллями буде здійснювати телемовлення на весь світ фіналу Ліги Чемпіонів жіночих команд. Це велика честь для нас, - розповів директор «Футбол 1»/«Футбол 2» Олександр Денисов, - Ми всіх запрошуємо на фан-фестиваль Ліги
чемпіонів, де буде працювати наш майданчик - віртуальний тур телебачення. Кожен зможе відчути себе і ведучим «Великого футболу», і футболістом, який дає флеш-інтерв'ю після матчу, і режисером прямої трансляції. Безумовно, це будуть фотосесії і спілкування з особами «Великого футболу» і з особами інших проектів: «Футбол NEWS», «Тур. ONLINE», «Ніч Ліги чемпіонів» і так далі».
 
Також у всіх відвідувачів фан-зони телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2» буде можливість сфотографуватися і взяти автограф у амбасадорів УЄФА і українських футбольних зірок. Для людей з обмеженими можливостями передбачені пандуси, щоб вони теж могли взяти участь у всіх активностях.
 
25 травня на території фан-фестивалю пройде «Турнір чемпіонів». У ньому візьмуть участь команди легенд «Реалу», легенд «Ліверпуля», легенд Ліги чемпіонів і команда друзів Андрія Шевченка. Турнір включатиме два півфінальні поєдинки, матч за 3-е місце і фінал. Всі 4 матчі телеканали «Футбол 1»/«Футбол 2» транслюватимуть в прямому ефірі.
26 травня відбудеться «Турнір каналів «Футбол», в якому візьмуть участі команди фан-клубів «Реалу» і «Ліверпулю», команда ветеранів та команда телеканалів «Футбол». Початок матчів заплановано на 13:15.
У дні фіналів Ліги чемпіонів в Києві ефір телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2» буде повністю присвячений найпрестижнішому клубному турніру планети.

Нагадаємо, телеканали «Футбол 1»/«Футбол 2» - офіційні транслятори фіналу Ліги чемпіонів.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter