»юнь 18, 2019
ћедиаЅизнес
ѕользователь
ѕароль
 
“¬ѕресса–адиоЌаружка иноDigitalAmbient
Ќќ¬ќ—“»
√лавна€  /  –убрики
ћай 16, 2018

—“Ѕ ≥ UA:ѕ≈–Ў»… п≥дбили результати сп≥впрац≥ по ™вробаченню

ѕоделитьс€: Facebook Twitter LiveJournal
¬ерси€ дл€ печати

2015 року телеканали —“Ѕ та UA:ѕ≈–Ў»… п≥дписали трир≥чний меморандум про сп≥льне проведенн€ Ќац≥онального в≥дбору на п≥сенний конкурс ™вробаченн€. ѕозаду три великих ™вробаченн€ - кер≥вництво телеканал≥в п≥дбило перш≥ п≥дсумки.
 
√оловне завданн€, €ке ставили перед собою «ураб јласан≥€ ≥ ¬олодимир Ѕород€нський, - зробити виб≥р представника в≥д ”крањни €к≥сно ≥ншим: публ≥чним, прозорим, з≥ зрозум≥лою гл€дачев≥ системою голосуванн€ ≥ по-Ївропейськи видовищним.
 
 р≥м того, ще на старт≥ —“Ѕ оголосив, що бере на себе не т≥льки вс≥ витрати з орган≥зац≥њ та проведенн€ пр€мих еф≥р≥в Ќацв≥дбору, а й надасть ф≥нансову п≥дтримку майбутн≥м переможц€м. ≤шлос€ не про умовну ф≥ксовану суму, в≥д≥рвану в≥д реальност≥, а про повну п≥дготовку номера (аранжуванн€ п≥сн≥, сценограф≥ка, рекв≥зит, послуги постановника ≥ стил≥ста, спецефекти та ≥н.), а також перельот≥в ≥ проживанн€ артиста ≥ його команди на пер≥од конкурсу в крањн≥, €ка його приймаЇ. 2016 року на п≥дготовку ≥ поњздку ƒжамали до —токгольма телеканалом було витрачено близько 1,5 млн гривень; цього року сума витрат —“Ѕ на п≥дготовку ≥ поњздку MELOVIN'а становила 2,3 млн гривень.
 
- ƒл€ нас це був принципово важливий момент, - говорить кер≥вник Ќац≥онального в≥дбору Ќатал€ ‘ранчук. - ћи хот≥ли вс≥м украњнським артистам - €к в≥домим, так ≥ початк≥вц€м - дати шанс поборотис€ за право представити ”крањну на м≥жнародному конкурс≥. ¬иконавець на сцен≥ Ќацв≥дбору мав максимально розкритис€ перед гл€дачем, а дл€ цього йому потр≥бно думати т≥льки про свою п≥сню, а не про грош≥, €к≥ доведетьс€ шукати в раз≥ перемоги. ћи розум≥ли, що ф≥нансова п≥дтримка переможц€ - це велика частина витрат, але вона була виправдана т≥Їю метою, €ку ми перед собою ставили, - г≥дно представл€ти ”крањну на ™вробаченн≥.
 
як результат, перший р≥к сп≥впрац≥ —“Ѕ ≥ UA:ѕ≈–Ў»… став тр≥умфальним: ƒжамала привезла ™вробаченн€ в ”крањну, Ќац≥ональний в≥дб≥р перетворивс€ на головну музичну под≥ю року, а ≥нтерес до трансл€ц≥њ основного ™вробаченн€ у 2016-му зр≥с б≥льше н≥ж у 4 рази, ≥ вже три роки стаб≥льно утримуЇ аудитор≥ю та високо оц≥нюЇтьс€ експертами.
Ќаша сп≥впрац€ з —“Ѕ Ї дуже пл≥дною ≥ ще раз доводить ефективн≥сть сп≥льноњ роботи у проектах комерц≥йного та сусп≥льного мовник≥в. Ќац≥ональний в≥дб≥р на ™вробаченн€ проходив максимально прозоро ≥ в≥дкрив багатьох молодих виконавц≥в. “акож ми долучили до коментуванн€ украњнських з≥рок-учасник≥в ™вробаченн€ минулих рок≥в та зробили к≥лька спецпроект≥в. –ейтинг перегл€ду також зр≥с, що даЇ нам над≥ю, що ми рухаЇмось в правильному напр€мку, - каже членкин€ правл≥нн€ Ќац≥ональноњ сусп≥льноњ телерад≥окомпан≥њ ”крањни ќлександра  ольцова.
- Ќарешт≥ у нас з'€вивс€ такий формат в≥дбору, €к в б≥льшост≥ Ївропейських крањн. “епер це д≥йсно нац≥ональний виб≥р представника крањни, цив≥л≥зована под≥€, €ку дивл€тьс€ ≥ обговорюють ус≥. ≤, що мен≥ найб≥льше подобаЇтьс€, в ньому присутнЇ гл€дацьке голосуванн€. як артист, €кий свого часу витратив чимало зусиль ≥ часу на те, аби ”крањна взагал≥ була представлена ​​на ™вробаченн≥, € вважаю це величезним кроком уперед, - ќлександр ѕономарьов, Ќародний артист ”крањни, перший представник нашоњ крањни на ™вробаченн≥.
-  р≥м ф≥нального шоу п≥сенного конкурсу ™вробаченн€, з'€вилис€ ще й Ќац≥ональн≥ в≥дбори, €к≥ з кожним роком набирають попул€рност≥ серед аудитор≥њ ≥ вже стали довгооч≥куваною традиц≥Їю. ÷е ≥ Ї головний показник правильноњ траЇктор≥њ розвитку попул€рност≥ конкурсу в наш≥й крањн≥. ќчевидно, що все рухаЇтьс€ правильно, ≥ це св≥дчить про профес≥онал≥зм команди та анал≥зи власноњ роботи ≥ бажанн€ гл€дача, - зазначаЇ артист ≥ музикант, €кий в≥дкривав ™вробаченн€ у  иЇв≥ 2017 року, MONATIK.
 
- «авд€ки —“Ѕ Ќац≥ональний в≥дб≥р перетворивс€ в €к≥сне високорейтингове шоу. ≤, кр≥м вибору представника нашоњ крањни, став потужним майданчиком, де молод≥ (≥ не т≥льки) артисти можуть голосно за€вити про себе, отримати хороший старт ≥ попул€рн≥сть. ƒл€ музикант≥в це чудовий мотиватор дл€ росту ≥ розвитку, - вважаЇ музичний продюсер ¬адим Ћисиц€.
 
„лени жур≥ украњнського в≥дбору в≥дзначають, що за три роки ≥нтерес украњнських артист≥в - €к початк≥вц≥в, так ≥ попул€рних виконавц≥в - до участ≥ у Ќац≥ональному в≥дбор≥ значно зр≥с.
 
- якщо пор≥внювати Ќацв≥дб≥р останн≥х трьох рок≥в з тим, що було ран≥ше, - це небо ≥ земл€. як≥сть шоу, р≥вень артист≥в ≥ п≥сень, €к≥ вони представл€ють, все покращилос€ у багато раз≥в.  р≥м того, що —“Ѕ пропонуЇ б≥льш чесну ≥ прозору систему в≥дбору, це ще й дуже важливий майданчик дл€ презентац≥њ величезн≥й аудитор≥њ нових виконавц≥в ≥ нових п≥сень вже в≥домих артист≥в. Ѕезумовно, його потр≥бно продовжувати робити за такою ж схемою. ≤ не варто засмучуватис€, що ”крањна цього року зайн€ла не таке високе м≥сце. ™ крањни, €к≥ беруть участь у конкурс≥ понад п≥встол≥тт€ ≥ н≥коли не вигравали. ћи завжди виступаЇмо на високому р≥вн≥ та виходимо у ф≥нал. ÷ього року, на мою думку, Melovin теж виступив добре, в≥н дуже вир≥с у профес≥йному план≥. ћи повинн≥ пишатис€ ≥ п≥дтримувати своњх, - ƒжамала, переможниц€ ™вробаченн€-2016, член жур≥ Ќац≥онального в≥дбору 2017 ≥ 2018.
 
- «а ц≥ 3 роки Ќацв≥дб≥р на конкурс ™вробаченн€ в ”крањн≥ набираЇ оберт≥в ≥ стаЇ все б≥льш важливою, ц≥кавою ≥ знаковою под≥Їю - дл€ телебаченн€, дл€ телегл€дач≥в, дл€ аудитор≥њ артист≥в. Ќа м≥й погл€д, здорово, що завд€ки Ќацв≥дбору телегл€дач≥ можуть познайомитис€ з новою ц≥кавою музикою, в≥дкрити дл€ себе нових артист≥в. Ќе менш важливим Ї цей конкурс ≥ дл€ самих виконавц≥в - в≥н даЇ можлив≥сть не зовс≥м форматним дл€ “¬, але однозначно ц≥кавим молодим музикантам, г≥дно конкурувати з б≥льш форматними в загальноприйн€тому сенс≥ колегами. ¬з€ти хоча б The Erised або Kadnay. ј завд€ки facebook-трансл€ц≥њ, €ку цього року зд≥йснив телеканал —“Ѕ, до Ќацв≥дбору вдалос€ залучити б≥льш активну, молод≥жну аудитор≥ю, - ™вген ‘≥латов (The Maneken), саунд-продюсер, член жур≥ Ќац≥онального в≥дбору-2018.
 
- я вважаю, що Ќацв≥дб≥р в тому вигл€д≥, в €кому в≥н Ї зараз, - це дуже велике дос€гненн€. ≤ треба д€кувати —“Ѕ за те, що вони взагал≥ зат≥€ли цю ≥стор≥ю. Ќац≥ональний в≥дб≥р став багатофункц≥ональним - це ≥ виб≥р представника крањни, ≥ по€ва нових ≥мен. ≤, що дл€ мене найголовн≥ше, нарешт≥ в жур≥ з'€вилис€ люди, €к≥ мають до ™вробаченн€ €кусь причетн≥сть. ” мене багато друз≥в, €к≥ живуть в ≥нших крањнах -  азахстан≥, јмериц≥ - вони вс≥ говор€ть, що наш в≥дб≥р найкрут≥ший. ” ньому Ї творч≥ суперечки, емоц≥йн≥ моменти, ≥скра; наш в≥дб≥р не вигл€даЇ стерильним. ÷е потр≥бно т≥льки продовжувати ≥ покращувати, - переконаний јндр≥й ƒанилко, член жур≥ Ќац≥онального в≥дбору з 2016 року.

«а три роки у пр€мих еф≥рах украњнського в≥дбору за право представити крањну на ™вробаченн≥ боролис€ 54 артисти, що працюють у найр≥зноман≥тн≥ших музичних жанрах; ш≥сть ≥з них ризикнули випробувати другий шанс - ≥ дл€ юного MELOVIN'а цей реванш став переможним. ѕочинаючи з 2016-го, сцена Ќац≥онального в≥дбору не т≥льки в≥дкриваЇ нов≥ ≥мена, а й додаЇ величезноњ аудитор≥њ виконавц€м ≥з досв≥дом, таким €к The Hardkiss, Pur: Pur, Kadnay, –ожден јнус≥, Panivalkova та ≥нш≥. “епер команда Ќацв≥дбору щороку отримуЇ понад 1000 за€вок в≥д виконавц≥в ≥ музичних колектив≥в, охочих представити ”крањну на м≥жнародн≥й сцен≥.

- ўороку украњнський Ќацв≥дб≥р демонструЇ гл€дачев≥ нов≥ ≥мена, нов≥ музичн≥ напр€ми та стил≥ та дуже високий р≥вень майстерност≥ учасник≥в. ÷ьому передуЇ велика робота музичного продюсера, ≥ € вд€чний  ост€нтину ћеладзе за те, що у 2016-му в≥н дав усп≥шний старт новому формату Ќацв≥дбору, задав високу планку, €ку € п≥дхопив вже цього року. Ќа м≥й погл€д, вкрай важливо зберегти саме таку атмосферу в≥дбору на ™вробаченн€, не втрачаючи €кост≥ музичного продукту ≥ продовжуючи дивувати гл€дач≥в чимось ц≥кавим. Ќе можна не пом≥тити також, що одночасне мовленн€ основного конкурсу ™вробаченн€ на каналах —“Ѕ ≥ UA:ѕ≈–Ў»… додало позитивноњ динам≥ки ≥ розширило аудитор≥ю пр€моњ трансл€ц≥њ конкурсу, - п≥дсумував –услан  в≥нта, композитор ≥ музичний продюсер Ќац≥онального в≥дбору-2018.Rambler's Top100 ≈сли ¬ы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter