Апрель 23, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Май 16, 2018

На НЛО ТВ покажуть фільм "Процес" про Олега Сенцова

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

20 травня опівночі телеканал НЛО TV в програмі «ПроКіноНаНЛО» покаже стрічку «Процес. Російська держава проти Олега Сенцова». Це документальний фільм про українського режисера Олега Сенцова, котрого заарештували російські спецслужби і засудили до 20 років ув’язнення.

«Наш контент заряджений на позитив, розваги і гумор, але це не значить, що НЛО TV далекий від важливих соціальних подій. Тому логічно, що стрічка «Процес. Російська держава проти Олега Сенцова» з’явиться в нашому ефірі – як нагадування. Із часом усе поступово забувається, але є проблеми, про які нагадувати потрібно»– директор телеканалу НЛО TV Іван Букрєєв.

У стрічці показано події, котрі відбувалися з Олегом Сенцовим, який після анексії Криму Росією виступив активним противником окупації. У травні 2014 року його заарештували співробітники російських спецслужб та висунули сфальсифіковані звинувачення у плануванні теракту, і перевезли до Москви. Через півроку перебування під вартою Сенцов був засуджений до 20 років ув’язнення попри те, що він давав свідчення під тиском, своєї провини не визнав, а докази у справі – відсутні.

 Робота над кінострічкою «Процес. Російська держава проти Олега Сенцова» розпочалася в липні 2014 року. Режисер Аскольд Куров знімав у Москві попередні засідання суду та сцени за участі сестри Олега Сенцова – Наталії.

Світова прем'єра стрічки під міжнародною назвою The Trial: The State of Russia vs Oleg Sentsovвідбулася 11 лютого 2017 року на Берлінському міжнародному кінофестивалі, де вона була представлена в секції Berlinale Special. Українська прем'єра відбулася 25 березня 2017 року на міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA.

 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter