Июль 18, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Июнь 13, 2018

Продюсер "Межі" знімає фільм зі Стансілавом Бокланом у головній ролі

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Кінокомпанія Garnet International Media Group розпочала основний знімальний процес свого нового фільму «Передчуття». Локаціями, обраними для зйомок, стали краєвиди Одеси та Чорноморська. Проект драми «Передчуття» став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Режисером фільму є Вячеслав Криштофович, автором сценарію – Анатолій Крим, продюсером виступив Андрій Єрмак («Межа», «Правило бою»).
 
Повільне життя провінційного приморського містечка раптом порушує локальний скандал, який розгортається навколо чоловіка, котрий пішов з життя: над містом зависає відчуття тривоги та неспокою. А тим часом на рейді з’являються військові кораблі.
 
«Кожен має свої передчуття чогось особливого, але тільки з часом усвідомлюєш, які з них дійсно були передбачуваними, а які - просто надуманими. Завдяки цим передчуттям, ми постійно приймаємо рішення: фільм саме про це», - говорить про стрічку продюсер Андрій Єрмак.
 
Лауреат Другої національної кінопремії «Золота Дзиґа» за внесок у розвиток українського кінематографу Вячеслав Криштофович бачить у фільмі універсальну історію про життя, любов і зраду, талант і посередність: «Кожний з цих простих фрагментів, складених до купи, народжує цілісну картину, це як маленька модель світу. Мені дуже подобається ця історія, вона проста і складна одночасно. Ми всі живемо передчуттями, сподіваюсь, що більше хорошими. Про це я і хочу зняти фільм».

Головні ролі у фільмі виконують: Станіслав Боклан – народний артист України, Лариса Руснак – народна артистка України, Ксенія Ніколаєва – народна артистка України, Олександр Токарчук – засновник Школи образності (акторське драматичне мистецтво), Ірина Бенюк – актриса Івано-Франківського «Нового Театру», молоді актори Сергій Пащенко та Євгенія Муц.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter