Июль 16, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Июнь 14, 2018

PROVID та DDB Group об’єднались

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

15 червня команди PROVID та DDB Group об’єднуються в бізнес-юніт Provid DDB. Розвиток експертизи DDB у складі Provid та подальшу інтеграцію об’єднаної команди у Креативний дивізіон AGAMA Communications очолить Юлія Голота.
 
Синергія мережевої діджитальної експертизи DDB Group та креативної PROVID завдяки об’єднанню в рамках єдиної агенції дозволить надавати клієнтам комплексні інтегровані рішення, замовлення на які все частіше надходять. Головна мета – бути максимально ефективними, мобільними, відповідати вимогам комунікаційного ринку.
Завдяки об’єднанню двох успішних команд клієнти отримають більше можливостей обслуговування у форматі «єдиного вхідного вікна», а співробітники - кращі можливості для реалізації власного потенціалу.  
До 30 червня також відбудеться презентація ринку нового креативного продукту, розробку якого активно веде Кирило Чичкан. Формат цього підрозділу – своєрідний комунікаційний стартап. Його можливості відповісти на потреби українського ринку тестуватимуться протягом перших кількох місяців роботи, а результати будуть презентовані вже восени.
Ольга Бузунова продовжить керувати роботою дивізіону Креативні сервіси AGAMA Communications, надалі розвиваючи і сприяючі розвитку його бізнес-юнітів. 
Також найближчим часом заплановано інтегрувати агенцію Tribal Worldwide у Медійний дивізіон задля розвитку та посилення  діджитально-медійної експертизи холдингу. Деталі будуть оголошені до 30 червня. 
Atlantic Group упродовж 25 років розвиває український комунікаційний ринок, змінюючись та вдосконалюючи власні сервіси заради успіху своїх клієнтів.  


AGAMA Communications — комунікаційна група у складі Atlantic Group, яка об’єднує різнопрофільні агенції у напрямах медійних, креативних, маркетингових та PR & GR сервісів.  Експерти AGAMA створюють для корпоративних клієнтів найбільш ефективні комплексні рішення з унікальною крос-категорійною експертизою. 
Atlantic Group — комунікаційний холдинг, історія якого розпочалася в 1992 році зі створення першої комерційної медіакомпанії та першої рекламної агенції в Україні. Сьогодні холдинг Atlantic Group об’єднує 5 дивізіонів, що надають понад 200 українським та міжнародним клієнтам медійні, креативні, діджитальні, маркетингові та PR послуги, а також аутдор рішення. Бізнес-юніти холдингу регулярно виборюють престижні профільні нагороди та посідають призові місця українських і міжнародних рейтингів: Effie Awards Ukraine, KIAF, WOW DONE AWARDS, Epica Awards й інші. 

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter