ƒекабрь 15, 2018
ћедиаЅизнес
ѕользователь
ѕароль
 
“¬ѕресса–адиоЌаружка иноDigitalAmbient
Ќќ¬ќ—“»
»юнь 20, 2018

UA: ѕ≈–Ў»… зник з телеекран≥в 9 м≥ст

ѕоделитьс€: Facebook Twitter LiveJournal
¬ерси€ дл€ печати

18 червн€  онцерн рад≥омовленн€, рад≥озв’€зку та телебаченн€ (––“) призупив аналогову трансл€ц≥ю телеканалу UA: ѕ≈–Ў»… через передавач≥ в м≥стах Ѕ≥лоп≥лл€, ¬≥нниц€, ƒн≥про, ≤зюм,  ињв,  овель, ќдеса, “ерноп≥ль та „ерн≥г≥в через несплату за трансл€ц≥њ з боку Ќ—“”.  онцерн ––“ по≥нформував Ќ—“”, що призупиненн€ аналоговоњ трансл€ц≥њ UA: ѕ≈–Ў»… в≥дбуватиметьс€ щоденно з 6:00 ранку до 18:00 вечора й триватиме до моменту погашенн€ боргу.

"” розпод≥л≥ видатк≥в державного бюджету ”крањни на 2018 р≥к зазначено, що ф≥нансова п≥дтримка Ќац≥ональноњ сусп≥льноњ телерад≥окомпан≥њ ”крањни становить лише 776 563,1 грн, що вдв≥ч≥ менше в≥д суми, гарантованоњ «аконом ”крањни "ѕро сусп≥льне телебаченн€ ≥ рад≥омовленн€ ”крањни". “ож ≥з кв≥тн€ 2018 року грошей на оплату трансл€ц≥њ в бюджет≥, вид≥леному ¬ерховною –адою —усп≥льному, не передбачено зовс≥м. ÷е призвело до по€ви заборгованост≥ перед ––“ у сум≥ 75,12 млн грн (€к зазначаЇ  онцерн у своЇму лист≥ в≥д 13.06.2018 року).

Ќ—“” неодноразово зверталас€ до ур€ду з приводу критичноњ ситуац≥њ через незаконне недоф≥нансуванн€ та попереджала, що це може призвести до в≥дключенн€ аналогового мовленн€.

ƒо в≥дновленн€ аналогового мовленн€ гл€дач≥, €к≥ проживають у зазначених област€х, зможуть дивитис€ UA: ѕ≈–Ў»… виключно в цифровому формат≥ (DVB-T2), а також у кабельних телемережах та в ≥нтернет≥ на оф≥ц≥йному сайт≥", - йдетьс€ у пов≥домленн≥  UA: ѕ≈–Ў»….
 
"—итуац≥€ з в≥дключенн€м через борги телеканалу UA: ѕ≈–Ў»… Ї неприпустимою. “ому  аб≥нет ћ≥н≥стр≥в ”крањни разом ≥з ¬ерховною –адою ”крањни мають вир≥шити питанн€ про ф≥нансуванн€ Ќац≥онального сусп≥льного телебаченн€ ”крањни негайно. —воњ пропозиц≥њ щодо погашенн€ боргу Ќ—“” перед концерном ––“ ћ≥н≥стерство ≥нформац≥йноњ пол≥тики ”крањни надасть на розгл€д ур€ду у найближч≥ дн≥", – прокоментував ћ≥н≥стр ≥нформац≥йноњ пол≥тики ”крањни ёр≥й —тець. Rambler's Top100 ≈сли ¬ы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter