Июль 18, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
<< Июль ’19 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
    
Июнь 22, 2018

Заява НАМ про порушення у використанні частотного ресурсу

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Незалежна асоціація телерадіомовників розповсюдила заяву про неприпустимість подальшого використання частотного ресурсу, передбаченого для регіонального телебачення, для загальнонаціонального мовлення та необхідність припинення тривалого порушення чинного законодавства.
 
Наводимо текст заяви без змін:
аявляє про про неприпустимість подальшого використання частотного ресурсу, передбаченого для регіонального телебачення, для загальнонаціонального мовлення та необхідність припинення тривалого порушення чинного законодавства. 
У зв’язку з наближенням розгляду питання щодо продовження ліцензій на мовлення на каналі мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 ТОВ «Новий формат ТВ», ТОВ «Аріадна ТВ», ТОВ «Партнер ТВ», ТОВ «Лідер ТВ» і ТОВ «ТВ Вибір», які працюють під логотипом «112 Україна», хочемо привернути увагу української та міжнародної медіа спільності, державних та громадських організацій.
Ми вимагаємо:
1. Від Національної ради Україні з питань телебачення і радіомовлення неухильно дотримуватись чинного законодавства при розгляді питання продовження ліцензій ТОВ 
МХ-5 ТОВ «Новий формат ТВ», ТОВ «Аріадна ТВ», ТОВ «Партнер ТВ», ТОВ «Лідер ТВ» і ТОВ «ТВ Вибір», які працюють під логотипом «112 Україна», хочемо привернути увагу української та міжнародної медіа спільності, державних та громадських організацій.
Ми вимагаємо:
1. Від Національної ради Україні з питань телебачення і радіомовлення неухильно дотримуватись чинного законодавства при розгляді питання продовження ліцензій ТОВ «Новий формат ТВ», ТОВ «Аріадна ТВ», ТОВ «Партнер ТВ», ТОВ «Лідер ТВ» і ТОВ «ТВ Вибір» та застосовувати до всіх мовників рівні підходи. В найкоротші терміни забезпечити можливість використання ресурсу МХ-5 для цілей регіонального мовлення. У випадку вивільнення цих частот невідкладно провести конкурс на їх використання серед діючих регіональних мовників.
2. Від народних депутатів, представників державних органів, медіа організацій та журналістських об’єднань не вдаватися до популістичних та маніпулятивних заяв, в яких неіснуючим порушенням свободи слова намагаються виправдати та прикрити порушення закону та прав і законних інтересів інших мовних організацій", - йдеться у заяві.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter