Май 23, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Июнь 27, 2018

Акція на підтримку Олега Сенцова: прочитати його оповідання вголос

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Долучитися до акції на підтримку Олега Сенцова, та прочитати на камеру оповідання зі збірника автобіографічних розповідей «Рассказы» Олега Сенцова можуть всі бажаючі.

 

 

Українські кінематографісти - колеги та друзі режисера - скористалися текстами оповідань з автобіографічної збірки «Рассказы» Олега Сенцова видавництва «Лаурус» 2015 року, щоб висловити свою підтримку. Вони зачитали оповідання вголос 9-го червня на під час акції «Вголос. Читаємо оповідання Олега Сенцова на Майдані».

Але ті, хто не зміг бути присутніми в день акції, зачитали оповідання Олега Сенцова на камеру. У першому відео, що ми публікуємо, текст Сенцова читають голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко, режисер Олесь Санін та актор Вячеслав Довженко.

https://www.youtube.com/watch?v=L9Zi2oVpqFw&feature=youtu.be

Організатори закликають долучатися до акції. Прочитайте на камеру оповідання зі збірника автобіографічних розповідей «Рассказы» Олега Сенцова (можна знайти на сайті: https://www.litmir.me/br/?b=563812&p=1) та перешліть файл запису на вказану електронну адресу: storiessentsov@gmail.com

 

Анна Паленчукпродюсер, коментує: «Багато хто запитує, чим я можу допомогти Олегу Сенцову. Я вважаю, що кожна людина може зробити щось для нього. Ми хочемо залучити до цієї акції якомога більше людей. Щоб більшість із них заговорила мовою Олега, що звучить в його розповідях».

 

Юлія Мироненко, режисер: «На наших очах та на очах всього світу прямо зараз Олег, ВолодимирОлександр приносять себе в жертву, маніфестуючи свободу як цінність, що зараз для них є важливішою за власне життя. Всі рідні та близькі чекають на них вдома, та ми також повинні не тільки чекати, а боротись за них, як би ми це робили за своїх дітей, батьків та найближчих людей. Ми повинні увімкнути свої серця зараз, почати діяти, пройнятись долею цих людей, щоб потім нам не довелось писати про них невтішні історії в книжках. Сьогодні нам всім потрібно щось робити, діяти, кричати, тому що завтра на їх місці може опинитись хтось з наших рідних. Ми повинні об’єднатись та стати на захист людських життів. Тому що доля кожного залежить від його безпеки, прав та свобод».

 

Кожне оповідання буде викладене в інтернеті. Побачити версію вже відзнятого матеріалу ви зможете на акції «Ідемо до кінця. Подія на підтримку Олега Сенцова» 26. 06. 2018. https://www.facebook.com/events/419012241946551/
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter