Июнь 17, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июль 6, 2018

На ОМКФ працюватиме Кінофестивальне телебачення

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

13-го липня, в День Відкриття Одеського міжнародного кінофестивалю, розпочне роботу Кінофестивальне телебачення. Тут покажуть прямі трансляції з Червоних доріжок, урочисті церемонії та майстер-класи зіркових експертів кіно.

Кінофестивальне телебачення доступне в будь-якій точці України на телевізійних екранах, ноутбуках, планшетах і навіть смартфонах. Партнер проекту - цифрове телебачення TENET-TV телекомунікативної компанії TENET.

Вмикайте Кінофестивальне телебачення на каналі № 41 на TENET-TV. TENET-TV доступно на SMART-телевізорах, онлайн, за допомогою телевізійних приставок та мобільних додатків для Android та iOS. Нові користувачі отримають безкоштовний доступ до TENET-TV до 14 днів після реєстрації. TENET-TV працює всюди, де є Інтернет.

Також телещоденник кінофестивалю будуть транслювати на Фестивальній площі біля Фестивального палацу (Одеського театру музичної комедії ім. М. Водяного).

Кінофестивальне телебачення на каналі № 41 на TENET-TV. TENET-TV доступно на SMART-телевізорах, онлайн, за допомогою телевізійних приставок та мобільних додатків для Android та iOS. Нові користувачі отримають безкоштовний доступ до TENET-TV до 14 днів після реєстрації. TENET-TV працює всюди, де є Інтернет.

Також телещоденник кінофестивалю будуть транслювати на Фестивальній площі біля Фестивального палацу (Одеського театру музичної комедії ім. М. Водяного).

 

 TENET-TV - це сучасне цифрове телебачення, понад 100 популярних каналів України та світу в цифровій якості, включно HD, а також тисячі фільмів та зручні сервіси. Наприклад, перегляд каналів в запису до 8 діб назад з “Машиною часу”, розширений батьківський контроль та переключення трансляції між екранами телевізора та смартфона. TENET-TV доступне на SMART-телевізорах, ТБ-приставках MAG, медіаплеєрах AuraHD, онлайн, а також на смартфонах та планшетах для Android та iOS в спеціальних додатках в будь-якій точці України. Дізнатись більше - www.tenet.tv

 

 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter