Июль 21, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июль 12, 2018

Інтер судитиметься з Нацрадою за ефір 9 травня

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Телеканал Інтер не погоджується із попередженням, яке винесла йому Нацрада з приводу ефіру 9 травня і буле захищатися в суді.

 

"Телеканал «Інтер» категорично не згоден із рішенням Національної ради з питань телебачення і радіомовлення про накладення штрафу в зв'язку з трансляцією програми до Дня Перемоги «Перемога. Одна на всіх» і захищатиме свої інтереси й інтереси мільйонів телеглядачів у судовому порядку", - йдеться у розповсюдженому повідомленні.

 

 

 Свої заперечення телеканал подав у Нацраду. "Серед іншого телеканал зазначив, що до державного свята День Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні (День Перемоги) була приурочена тематична передача «Перемога. Одна на всіх». У програмі «Інтер» відкрито засудив нацизм і нагадав про роль України в перемозі над ним. Засудження нацизму є нормою для демократичних суспільств протягом останніх 70 років, зокрема й на законодавчому рівні...В акті перевірки комісія Нацради навела кілька цитат із програми. Всі вони пов'язані виключно із засудженням нацизму як прояву фашизму...", - повідомляє "Інтер".

 

Нагадаємо,   за результатами позапланової перевірки діяльності телеканалу «Інтер» 11 липня члени Національної ради визнали наявність порушень норм законів України в ефірі ліцензіата за 9 травня та одноголосно проголосували за призначення мовнику санкції «стягнення штрафу». Сума штрафу - 4 млн грн.

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter