Июль 18, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Июль 25, 2018

Мінкульт відбирає патріотичне кіно: розпочався другий етап конкурсу

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати


24 липня 2018 р. у приміщенні столичного кінотеатру «Жовтень» розпочались презентаційні сесії кінопроектів, які претендують на держпідтримку як фільми патріотичного спрямування.

 

Засідання Експертної ради при Міністерстві культури України з відбору кінопроектів для надання державної фінансової підтримки на виробництво (створення) та розповсюдження фільмів патріотичного спрямування (презентаційна сесія) триватиме по 27 липня 2018 р. у приміщенні кінотеатру «Жовтень» (м. Київ, вул.Костянтинівська, 26).

Це другий етап конкурсного відбору: з більш ніж 200 проектів було відібрано 99.
 
 За словами Міністра культури,  цьогоріч з метою підтримки національного кінематографу у державному бюджеті було передбачено нову бюджетну програму, направлену на створення нового українського кіно, у тому числі  телепродукту.

 

«Вперше держава пішла на те, щоб зробити стартап на підтримку українських телесеріалів з умовою, що ми матимемо  – український контент, українське виробництво,  український менеджмент, українських митців. Ми прагнемо розвивати свій ринок, своє виробництво, змінити вітчизняний телевізійний простір в бік  української мови, української держави, української тематики та українських акторів. Звичайно, що програма, яку ми зараз запустили, потребує вдосконалення, і ми будемо над цим працювати», - говорить  Євген Нищук.

 

Він також повідомив, що за умови нормальної прогресії цієї програми, значно збільшаться можливості українських кінематографістів,  адже діятимуть дві програми, які створять можливість проводити нові  відбори, пітчинги і  зрештою реалізовувати  вдосконалені проекти.

 Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter