Июль 21, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Июль 25, 2018

Роман Балаян хоче зняти фільм з героєм, схожим на Вакарчука

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Роман Балаян на пітчингу патріотичного кіно, який проводить Мінкульт, презентував проект повнометражного фільму “Помилка діагнозу”. Виробник - Ідас фільм.

Роман Балаян виступає як режисером, так і сценаристом фільму. Продюсер  - Іванна Дядюра. Загальний бюджет - 24,413 млн грн і 19,530 тис планується отримати від держави.

“На відміну від Іванни Дядюри, мої три останні фільми не дуже добрі, я знімав їх за гроші. Цей — зовсім інше”, - з іронією прокоментував Роман Балаян, презентуючи проект.
Дії фільми відбуватимуться у сучасному Києві. “Це моє улюблене місто, і чесно кажучи, я ще не бачив, щоб його належним чином показали у кіно”, - сказав режисер.

Щодо акторського кастингу кандидатур ще не визначили, але продемонстрували обличчя героїв, чий типаж режисер хотів би бачити у фільмію.
На чоловічу роль — це Олександр Кайдановський, Святослав Вакарчук і Олександр Кобзар.
На жіночу — бажаний типаж це Катерина Молчанова із “Моя бабуся Фанні Каплан”. 

За задумом автора, фільм буде чорно-білий. 
 
Нагадаємо, цими днями у Києві, в кінотеатрі "Жовтень", тривають презентаційні сесії другого етапу конкурсу з відбору кінопроектів для надання державної фінансової підтримки на виробництво (створення) та розповсюдження фільмів патріотичного спрямування.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter